Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Yeni AirPods 3 nasıl olacak? İşte ilk bilgiler!

Apple’ın öne çıkan ürünleri arasında yer alan AirPods ile ilgili yeni gelişmeler kaydedilmeye devam ediyor. Şimdi de yeni AirPods 3 olarak isimlendirilen kablosuz kulaklık modeli ile ilgili dikkat çeken bilgiler ortaya çıktı. Yeni iddialardan anlaşıldığı kadar ile Apple, AirPods ve AirPods Pro arasındaki farkı kapatmaya hazırlanıyor.

Yeni AirPods 3 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

Apple’ın çalışmaları ve ürünleri konusunda uzun süredir doğruluk payı yüksek iddialarda bulunan Ming-Chi Kuo, Apple’ın AirPods 3 modelinin tasarımının AirPods Pro ile benzerlik göstereceğini iddia etti.

Yeni AirPods 3

Her ne kadar tasarım tarafında benzerlik olması beklense de, Pro modelinde bulunan aktif gürültü giderme teknolojisi yer almayacak gibi görünüyor. Dolayısı ile aradaki benzerlik, sadece görüntü ile sınırlı kalabilir. Şu an için bu konudaki bilgiler bu yönde şekilleniyor.

iPhone 12 özellikleri beklendiği gibi olmayabilir

iPhone 12 özellikleri beklendiği gibi olmayabilir

Yeni gelen bir sızıntı bilgi ile birlikte iPhone 12 özellikleri hakkındaki beklentiler değişmiş gibi görünüyor. İşte tüm yeni detaylar!

Bununla birlikte Ming-Chi Kuo, yeni nesil AirPods modelinin çıkış tarihi konusunda da açıklamalarda bulundu. Buna göre yeni model, Apple tarafından 2021 yılında tanıtılacak. Yeni AirPods 3 tanıtım etkinliğinin ise WWDC 2021 olması bekleniyor.

Bunların dışında AirPods’un 2020 yılında toplamda 93.8 milyon sevkiyat seviyesine ulaşacağı beklentisinin olduğuna da dikkat çekiliyor. Özellikle 2020 yılının ikinci yarısı itibariyle, toplam satışlarda dikkat çeken bir artış gündeme gelebilir.

2021 yılında ise Apple’ın kablosuz kulaklık satışlarının yüzde 28 artacağı tahmin ediliyor. Bu artıştaki en büyük etki, Apple’ın iPhone 12 ile kutudaki kulaklığı kaldırmayı planlaması olabilir. Eğer gerçek anlamda iPhone 12 ile birlikte kutudan çıkacak kulaklık kaldırılırsa, kullanıcıların AirPods talebi artış gösterecektir.

airpods 3apple airpodsapple kulaklıkyeni AirPods 3yeni airpods 3 özellikleriyeni airpods 3 tasarımı

Kaynak :shiftdelete