Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

WhatsApp mesajlarını başka telefona aktarma nasıl yapılır?

ShiftDelete.Net olarak WhatsApp mesajları başka telefonlara nasıl aktarılır sorusunu farklı bir video ile cevap veriyoruz. Yeni nesil akıllı telefonlarımızda veri aktarımı oldukça kolay olsa da WhatsApp konuşmalarını aktarabilmek halen mümkün değil ancak Wondershare MobileTrans uygulaması ile WhatsApp mesajları aktarımı çok basit bir hale geliyor.

WhatsApp mesajları başka telefonlara nasıl aktarılır sorusunu cevapladık!

Kullanıcılar telefonlarını değiştirirken birçok veriyi rahat bir şekilde yeni telefonlarına aktarabiliyorlar ancak WhatsApp mesajlarını aktarmak neredeyse imkansız. Bu durumu çözen ücretli bir uygulama olan Wondershare MobileTrans uygulamasını sizler için anlattık! Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Wondershare MobileTrans uygulaması nasıl çalışıyor

Yeni bir telefon aldığımızda veya telefonumuzu değiştirmek istediğimizde fotoğraflar, kişiler ve müzikler gibi birçok veriyi telefonlarımızın yerleşik uygulamaları ile yeni telefonumuza aktarabiliyoruz. Bu işlem ücretsiz ve kolay bir şekilde karşımıza çıksa da bazı verilerin aktarımını yapamıyoruz. Bu veriler arasında yer alan WhatsApp konuşmaları birçok kullanıcı için sıkıntı oluşturuyor. Bu sorunun bir çözümü olan ücretli uygulama olan Wondershare MobileTrans uygulamasını nasıl kullanabilirsiniz sizlere anlattık. Ayrıca bu uygulamayı satın almak isterseniz, uygulamayı daha uygun bir fiyata satın almanızı sağlayacak indirim kodunu da videomuzun açıklamalar kısmına yerleştirdik.

WhatsApp mesajları nasıl aktarılır videomuzu izledikten sonra YouTube üzerinden bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

android WhatsApp aktarmaiPhone WhatsApp aktarmamesaj aktarımıtelefon mesaj aktarmawhatsapp mesajwhatsapp mesajlarını aktarmawhatsapp mesajlarını android’den iphone’a aktarmawhatsapp mesajlarını iPhone’dan android’e aktarmaWondershare MobileTransWondershare MobileTrans uygulaması kullanmayeni telefona whatsapp aktarma

Kaynak :shiftdelete