Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

watchOS 7.1 Public Beta 2 çıktı! İşte yenilikler

watchOS 7.1 Public Beta iki güncellemesi yayımlandı. iki vakit evvel watchOS 7.1 Developer Beta 2 adli yazılımını piyasaya süre gelen Apple, geliştiriciler tarafından test edilen özelliklerin kullanıcılara hizmet etmesi amaciyla elini acele tutuyor.

Henüz geliştirilme aşamasında var olan watchOS 7.1 sürümü amaciyla hazırlanan ve bütün kullanıcılar tarafından kullanılabilen 2. deney sürümü Apple’ı seçenek eden kişileri tatmin edecek benzeri duruyor. watchOS 7.1 Public Beta tek ile kullanıcılara sunulması beklenen tertemiz arayüzler ortada yoktu.

watchOS 7.1 Public Beta iki neler sunuyor?

Apple tarafından yapılan alakalı izahta artık hemide geliştiricilerin ayni vakitte da kullanıcıların uzunca tek müddettir beklenen yeni arayüzleri ve kandaki oksijen miktarını ölçen Blood Oxygen adli uygulamayı kullanabileceği belirtildi.

watchOS 7.1 Public Beta tek ve watchOS 7.1 Developer Beta tek ikilisinde bu özellikler var değildi. Apple’ın bu hamlesi Bir hayli kişiyi şaşırtmıştı. Amerikan teknoloji devinin neden bunun benzeri tek atilim yaptığını kimse bilmiyor.

watchOS 7.1 Public Beta 2

Dosya boyutu 613 MB var olan bu tertemiz sürümde göze çarpan başka tek yenilik yok. onuncu hafta iOS 14.2 Beta iki güncellemesi de yayımlanmıştı. Bu bağlamda Apple’ın ara güncellemelere odaklandığını anlayabiliyoruz.

Eğer watchOS Public Beta program adli programa kayıt olduysanız bu güncellemeyi yüklemek amaciyla şu yolu izlemelisiniz: iPhone cihazınızda bulunan Watch uygulamasına tıklayın > Saatim sekmesine gelin > genel > Yazılım Güncelleme.

Apple’ın akıllı saatleri ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

watchoswatchos 7watchOS 7.1watchOS 7.1 güncellemesiwatchOS 7.1 Public BetawatchOS 7.1 Public Beta 1watchOS 7.1 Public Beta 2watchOS güncellemewatchOS güncellemeleriwatchos güncellemesi