Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle değişen dünya düzenine bir an önce ayak uydurmak gerekiyor. Bu nedenle değişime hızlı ayak uydurmak ve adapte olmak gerekiyor. Koronavirüs nedeniyle Türkiye‘de bir süre eğitim öğretim hayatına ara verildi ve ardından uzaktan öğrenim başladı. Bizde sizler için uzaktan eğitimde kullanabileceğiniz en uygun laptopları derledik! Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop!

Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop!

Döviz ve pandemi nedeniyle ülkemizde dövüz kuru yükseldiği için teknolojik ürünlerin fiyatları hızlı bir şekilde yükseliyor. Bir iki sene öncesine göre aldığımız bilgisayarlar bugün çok daha yüksek fiyatlara satılmaya başladı. Durum böyle olunca ürün satın alırken seçmek de zorlaşıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan uzaktan eğitime ideal olan beş laptop tavsiye ettiğimiz video ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Ürünlere buradan ulaşabilirsiniz

HP 455R G satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

uzaktan eğitim, en iyi 5 laptop

Huawei Matebook D 15 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

uzaktan eğitim, en iyi 5 laptop

Ürün fiyatları değişiklik gösterebilir!

Videoda da gördüğünüz üzere, fiyatların yükselmesiyle birlikte dizüstü bilgisayar fiyatları da aşırı yükseldi. Ayrıca şunu da belirtmemiz gerekiyor ki, siz bu videoyu izlerken fiyatlar değişebilir. Yükselip, azalabilir. Bu nedenle takipte kalmakta fayda var.

Uzaktan öğrenim için dizüstü bilgisayar tavsiyeleri verdiğimiz video hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

bilgisayardizüstüen iyi 5 laptopincelemelaptopsdntvtavsiyeuzaktan eğitim

Kaynak :shiftdelete