Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Uygun fiyatlı OnePlus müjdesi! Şirket açıkladı

Akıllı telefon pazarının yeni sayılabilecek markalarından biri olan OnePlus, yeni bir adım atacak. Şirketin son dönemde tanıttığı telefonlar ilgi çekmeyi başarmış ancak fiyatıyla da bazı eleştirilere maruz kalmıştı. Şimdi ise marka tarafından, yeni ve uygun fiyatlı OnePlus serisinin geleceği açıklandı.

Piyasada daha rekabetçi bir fiyatla yer alacak yeni seri doğrulandı

Şirketin, son zamanlarda tüketici karşısına çıkarttığı ürünler uygun fiyatlı olarak tanımlanamıyordu. Daha çok amiral gemisi veya amiral gemisi cihazların birtakım özelliklerine sahip orta segment akıllı telefonlara odaklanılmıştı. Bu durum da fiyatların tüketici dostu olmasının önüne geçiyordu. Ancak firma, tüketicilerin beklentisi doğrultusunda bir karar aldı.

Marka; günlük ihtiyaçları karşılayabilen, sağlam ve erişilebilir fiyatlı bir telefon için fazlaca talep olduğunu, bu talep üzerine de harekete geçeceklerini açıkladı. Firmanın Twitter hesabından da ‘yeni başlangıçlar’ hashtag’i ile yaptığı paylaşım yeni seri hakkında bazı bilgiler veriyor. Bu açıklamaya buradan da ulaşabilirsiniz. Böylelikle bir süredir hakkında söylentiler olan uygun fiyatlı OnePlus telefonlar için doğrulama gelmiş oldu.

Bu yeni seri hakkında şu anki bilgiler kısıtlı diyebiliriz. Ancak beklentiler arasında; serinin OnePlus Nord ismine sahip olması, Qualcomm Snapdragon 765 işlemcisinden gücünü alması ve dörtlü arka kamera kurulumu yer alıyor. Telefonlar hakkındaki beklentilerin doğruluğu ve detaylı bilgiler için biraz daha beklemek gerekeceğini söyleyebiliriz.

oneplusOnePlus NordOnePlus yeni telefon serisiuygun fiyatlı OnePlus serisi

Kaynak :shiftdelete