Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Ufkunuzu açacak 10 faydalı web sitesi

İnternet, Yalnızca yasamsal medya ve e-postalardan ibaret değil. yasamsal medya, bu sitelere erişmek amaciyla çok iyi tek araç. Önceden pc mecmualarında önerilen web siteleri yayınlanıyordu. doğal o zamanlar birçoğumuzun evinde olmayan sabit telefon hattını modeme bağlamak ve ardindan da internete girmek hayli de çok tek fatura ödemek gerekiyordu. nihayet vakitlerde tekrar çok fatura ödüyoruz ama değişen şey, hız oldu. Peki günümüzde önerilen web siteleri hangileri?

Tavsiye edilen web siteleri

Tavsiye edilen web siteleri arasında Bir hayli değişik kategoride seçenek bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

1. myairbridge.com 20 GB dosya gönderebileceğiniz tek site. Wetransfer veyahut Google Drive kullanan kişilerin takıldığı limit sorunu, bu sitede ortadan kalkıyor.
2. shorpy.com Önceden çekilmiş fotoğraflar, üzerinden tek sefer dahada geçiliyor ve detayları ayrım edebileceğiniz şekilde yayınlanıyor.
3. google.com/maps Ne alakası var diyeceksiniz ama kamp alanlarını gösteriyor. Bu listeler, size ilham verebilir.
4. http://geacron.com hangi senede harita ne durumdaydı?
5. https://www.myabandonware.com/ Önceden milletin delirdiği oyunları oynayabileceğiniz site. acep şu anda oynamak amaciyla çıldırdığımız oyunlar amaciyla de bunun benzeri diyecekler mi?
6. https://www.kitabinabak.com/ kitap ücret mukayese etme sitesi
7. http://www.ps1fun.com/ PS1’deki oyunları tarayıcıdan oynatan site
8. https://www.amerikanehliyeti.com/ Türk ehliyetiniz ile beynelmilel ehliyet sahibi olup bütün ülkelerde araç sürebilirsiniz
9. http://www.xtranormal.com/ senaryosunu yazıyorsunuz onla filmini yapıyor
10. https://hubblesite.org/resource-gallery Hubble tarafından çekilen efsanevi resim ve videolar.

hakkı alkantavsiye edilen web siteleritavsiye edilenlerweb siteleri