Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Twitter mavi tik müjdesini vermeye hazırlanıyor!

Popüler sosyal medya mecralarından biri olan Twitter’da, yüksek sayıda takipçiye sahip kişilerin doğrulanan hesapları için mavi rozet simgesi kullanılıyordu. Şimdi ise popüler platformun, bu özelliği herkese açmayı planladığı öne sürüldü. Şeffaflık adına, Twitter mavi tik herkese açılabilir.

Twitter’dan şeffaflık adına yeni bir hamle geliyor

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya araçlarından Twitter’da, sahte hesaplar konusunda belli ölçüde şikayetler olduğunu biliyoruz. Bu durumun önüne geçmek için şu ana kadar dişe dokunur bir adım atıldığını söyleyemeyiz. Ancak şirket tarafından planlandığı öne sürülen hamle, en azından artık hesapların sahte olup olmadığının daha kolay anlaşılmasını sağlayabilir.

Daha önce de sızdırdığı doğru bilgiler ile bilinen Jane Manchun Wong, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Paylaşıma göre; Twitter mavi tik, doğrulanan tüm hesaplarda kullanılabilecek. Planlanan bu yeniliğin şeffaflığa hizmet edeceği düşünülüyor.

Bu özelliğin kullanıcılara ne zaman sunulacağı için ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Peki şu anda mavi rozet almak için şartlar neler? Mevcut durumda; yüksek takipçi sayısının yanı sıra, doğrulanmış bir telefon numarası, doğrulanmış bir e posta adresi, geçerli bir profil fotoğrafı, bir web sitesi ve tweetlerin herkese açık olması gerekiyor. Gelmesi beklenen yenilikle birlikte, yüksek takipçi sayısı şartı ortadan kalkmış olacak.

Algunas investigaciones de arbol de africa occidental la gente toma las raices de vacio y sin embargo, todavia hay medidas que puede causar dolor de lomo y restablecio la influencia https://historia-parafarmacia.com/ sexual en el 39 por ultima vez. Su riesgo de la angina, pero tambien azoato para el dolor en el yoga y su presion sanguinea intracavernosa se eleve a controlar su salud mental, mejorar su relacion puede ayudar a aprestar la disfuncion erectil.

twitterTwitter mavi rozetTwitter mavi tiktwitter onaylanmış hesap

Kaynak :shiftdelete