Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Türkiye’de EMUI 11 Beta kaydı başlayan cihazlar

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar kesinleşti. Huawei tarafından yayımlanan listeler birçok kullanıcıyı sevindirdi. Daha önce yalnızca belirli kişilerin kullanabildiği ve stabil olmayan bir EMUI 11 sürümü hakkında bir haber yayımlamıştık. Bugün ise dört Huawei modeli için Türkiye’de EMUI 11 Beta kaydı başladı!

Türkiye’de EMUI 11 Beta kaydı başlayan cihazlar açıklandı

Huawei’nin sevilen cihazları Huawei P30, P30 Pro, nova 5T ve Mate 20 Pro için EMUI 11 süreci Türkiye için resmen başlatıldı. Huawei Ailesi kaynaklı bilgilere göre beta sürüm cihaz başına sınırlı olacağı için kullanıcıların katılım için hızlı davranması gerekiyor.

emui 11 beta kaydı
EMUI 11 Beta kaydı nasıl yapılır?

Başvuru yapmadan önce Huawei hesabınızın olması gerekiyor. Eğer hesabınız varsa, Huawei’nin BETA uygulamasını indirdikten sonra hesabınızla oturum açın. Beta kaydından sonra eğer güncelleme göremezseniz beklemenizde fayda var. Çünkü paket yayılımı 24 saati bulabiliyor. Bu beta programından sadece Huawei Türkiye‘nin ithal ettiği ve satışını gerçekleştirdiği cihazlar faydalanabiliyor.

Huawei’nin başlattığı EMUI 11 Beta programı 15 Aralık’a kadar açık tutulacak ancak açıklanan her model için 300 cihaz sınırı bulunuyor.

EMUI 11 BetaHuaweihuawei p30mate 20 pronova 5tP30 Pro

Kaynak :shiftdelete