Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

TikTok kampanyası için ünlülerden videolar geldi

Tüm yasamsal medya platformlarının müsterek mevzusu var olan güvenlik için, Bir hayli tertemiz adım atılıyor. nihayet olarak TikTok, kullanıcıları amaciyla emniyetli ve poziitif tek ortam sağlamanın taahhüdü niteliğinde tek kampanya gerçekleştirdi. Ünlü isimlerde bu kampanyada tek araya geldi. #İştebenimailem etiketiyle başlatılan kampanya, kullanıcılarını hanelerinde ailece kaliteli vakit geçirmeye teşvik etmekte ve platformun tertemiz tanıttığı Aile Eşlemesi Modu özelliğine değin ipuçları sunuyor.

TikTok’tan tertemiz kampanya: İşte Benim Ailem

TikTok’u hanelerine onay eden aileler; uygulama üzerinden yaratıcılıklarını sergilerken, topluluk kaideleri ve nitelikleri de kullanarak çevrimiçi güvenliği deneyimliyor. Bu deneyimin mühim olduğunu iyi bilen TikTok’un kısa süre evvel tanıttığı Aile Eşlemesi Modu özelliği, ebeveynlerin ve gençlerin güvenlik ayarlarını ferdi ihtiyaçlara göre özelleştirmelerini sağlıyor. Aile Eşleştirme Modu, ebeveynin TikTok hesaplarını çocuklarının hesaplarına bağlıyor ve ekran süresi yönetimi, kısıtlı mod ve direk iletiler üzerinde yenilemeler yapmasını sağlıyor.

Kampanyanın şimdiye civarindan 53 milyondan çok görüntüleme aldığı açıklandı. Ayrı olarak kampanyaya katılan ünlüler de dikkat çekti.

Oyuncu, manken ve tv sunucusu Çağla Şikel, çocuklarıyla birlikte tek video paylaşırken; TikTok’a aşinalığıyla Bilinen İşadamı Okan Kurt da kızı Hira’yla hanelerindeki eşyalarla müzik yapan tek video paylaştı. TV sunucusu ve oyuncu Ece Erken de erkek çocuğuyla birlikte havuz kenarında dans ederken paylaştığı videoyla kampanyaya katılanlar arasında.

çağla şikelece erkenişte benim ailemokan kurtTikToktiktok işte benim ailemtiktok kampanyası