Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak!

WhatsApp en çok kullandığımız uygulamalardan birisi olmaya devam ederken, en çok istediğimiz özellik de tek telefonda iki WhatsApp çalıştırabilmek oluyor. Biz de bugün sizlere hem iOS hem de Android tarafında tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak ile ilgili tüm ipuçlarını anlattık!

Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak 2020!

WhatsApp en popüler iletişim platformlarından biri olmaya devam ederken, maalesef herhangi bir cep telefonu numarasına sahip olmadan ikinci bir hesap açıp kullanamıyorsunuz. Eğer çift SIM kart destekli bir telefonunuz olsa da, ikinci bir WhatsApp hesabı oluşturarak kullanmak da oldukça sıkıntılı. Biz de bugün sizlere çift SIM kart desteği olmadan da nasıl tek telefondan iki WhatsApp hesabı kullanabilirsiniz bunları anlattık.

Tek telefondan çift WhatsApp kullanmanın farklı yöntemleri Android tarafına gelen güncellemelerle birlikte bizlere sunuldu. Dual Messenger gibi farklı ayarlar sayesinde artık birçok yeni Android cihazda WhatsApp‘ı klonlayarak kullanabiliyorsunuz. Fakat bunun için cihazınızın Android sürümü yeterli olmayabilir. Bu yüzden farklı bir yöntem arıyorsanız bu video tam size göre, tüm detayları sizlerle paylaştık.

Hem Android tarafında hem de iOS tarafında Dual Messenger gibi özelliklerin yanı sıra, herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanmadan nasıl tek telefonda WhatsApp kullanabilirsiniz, bunu detaylı bir şekilde anlattık.

iki WhatsApp çalıştırmak 2020Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak 2020tek telefondan iki WhatsApp çalıştırmaktek telefondan iki WhatsApp kullanmak

Kaynak :shiftdelete