Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Sürpriz Huawei modeli ortaya çıktı! İşte ilk fotoğraf

Çin’in en büyük sosyal medya platformu Weibo’da Sürpriz Huawei modeli kendisini gösterdi. Akıllı telefon üreticileri arasında en çok takip edilenlerden olan Huawei yeni modeli, saygın görülen bir hesap aracılığıyla paylaşıldı.

Modelin Huawei ya da Honor isimlerinin hangisiyle satışa çıkacağı ise henüz belli değil. Ortaya çıkan fotoğrafta da sürpriz modelin kamera detayları kendisini gösterdi. Donanım özellikleri için de beklentiler mevcut.

Sürpriz Huawei modeli geliyor

Sızdırılan bilgilere göre orta – üst segment telefonlar arasında yer alacak olan yeni modelin, gelişmiş bir kamera sistemiyle kullanıcıların karşısına çıkacağı belirtiliyor. Ortaya çıkan fotoğrafa bakıldığında modelde dörtlü kamera kurulumunun yer aldığı görülüyor. Bu kurulumda yer alan ana kamera için de 48 Megapiksel olduğu bilgisi modelin üzerinde alıyor.

Kameraların tasarımına bakıldığında da dikey dikdörtgen olarak hazırlandığı görülüyor. Bununla birlikte modelin Kirin işlemciyle kullanıcılarla buluşacağı bekleniyor. Ancak hangi Kirin modelinin, sürpriz Huawei modeli için işlemci olacağı henüz belli değil.

sürpriz huawei modeli

Bir başka düşünceye göre modelin Honor Magic 3 olduğu belirtiliyor. Fotoğrafın Honor Magic 2 tarafından çekilmesinin sebebi olarak bu görülüyor. Ancak bu bilgi için somut bir delil henüz yer almıyor.

Honor daha önce de X10 Max ve 30 Lite modellerini duyurmuştu. Yeni modelin çıkış tarihi için de bir bilgi bulunmuyor.

honorhonor modeliHuaweihuawei modelisürpriz huawei modeliyani huawei modeli

Kaynak :shiftdelete