Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Sporcular için üretildi: Powerbeats Pro kutu açılışı-haberini oku

ABD’li teknoloji devi Apple‘ın meşhur Beats markasını satın almasından ardindan tertemiz ürünler oldukça dikkat çekiyor. Sporcular amaciyla tertemiz Powerbeats Pro tam kablosuz kulak içi kulaklık kutu açılışı ile karşınızdayız.

Powerbeats Pro tam kablosuz kulak içi kulaklık kutu açılışı

Powerbeats Pro tam kablosuz kulak içi kulaklık satın almak için: https://bit.ly/3triOKq

Gücünü Apple H1 kulaklık çipinden alan Powerbeats Pro antrenmanlarınızda size çok verimlilikte eşlik ediyor. Sporcular amaciyla tasarlanan bu tümüyle kablosuz kulak içi kulaklık, hareketinize engel olabilecek kablolar içermiyor. Ayarlanabilen ve adina tam oturan kulak kancaları, dahada çok konfor sağlamak amaciyla çeşitli kulaklık ucu seçenekleriyle özelleştirilebilir ve en Yorucu antrenmanlarınızda dahi yerinden çıkmayacak şekilde tasarlanmış.

Tere ve suya karşı dayanıklılıkta IPX4 derecesi amaciyla güçlendirilmiş, performans odaklı tek tasarıma sahip bu hafif kulak içi kulaklıkla antrenmanlarınızı tek üst düzeye taşıyabilirsiniz. hemide sağ ayni vakitte da sol kulaklık 9 saate civarindan dinleme süresiyle kuvvetli ve dengeli tek ses sunuyor.

Şarj kutusuyla birlikte toplaminda 24 saatten çok çalma süresine sahip olabiliyorsunuz. Ekstra güce ihtiyacınız olduğunda ise, 5 dakikalık Fast Fuel şarj özelliği pil seviyesi düşük olduğunda 1,5 saat çalma süresi sağlıyor. Otomatik Açma/Kapatma sensörleri, pil ömrünü savunmak için, kulaklığınızın kullanılmadığını algıladığında otomatik olarak uyku moduna geçiyor.

Sahip olduğu H1 çipi ile Siri ile rahatça kullanılabilen kulaklık, Class tek Bluetooth teknolojisi sayesinde dahada geniş erişim mesafesi ile kesintileri azaltıyor.

Powerbeats Pro inceleme