Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Sony yeni kompakt vlog kamerasını tanıttı!

YouTube içerik üreticiliği her geçen vakit popülerleşmeye ayni ritimde devam ederken, kimileri de iş haline getirerek bütün kazancını bu alandan kazanıyor. elbette bu alanın popülerleşmesiyle birlikte kamera ve ekipmanlar da ona göre şekilleniyor. bu erken de Sony, tertemiz YouTuber kamerası ile karşımıza çıktı. Kompakt Sony ZV-1 vlog kamerası tanıtıldı! İşte bütün detaylarıyla Sony ZV-1

Kompakt Sony ZV-1 vlog kamerası nitelikleri ve fiyatı!

Sony bugün, gsm boyutunda tertemiz dijital, hafif ve kompakt resim makinesi ZV-1’i tanıttı. İçerik oluşturucuları ve vlogger‘lar amaciyla sıfırdan tasarlanan ZV-1, kullanım kolaylığı ve ödün verilmeyen görüntüleme nitelikleri ile de dikkat çekecek benzeri duruyor.

Sony Electronics’teki Imaging Product and Solutions Amerika reis yardımcısı Neal Manowitz, “Sony’nin tertemiz ZV-1’i, günümüzün video içerik oluşturucularının gereksinim ve taleplerini karşılamak amaciyla hususi olarak tasarlandı. her vakit müşterilerimizi dinliyoruz ve bu kamera genişletilmiş topluluğumuzdan gelen direk art bildirimlerin sonucudur. Yenilikçi tek tasarıma ve Bir hayli tertemiz teknolojiye, ortama ve moda sahip var olan bu kamera, içerik oluşturucuların dahada evvel hiç olmadığı şekilde içerik yapmalarına imkan tanıyacak.” dedi.

Sony ZV-1 özellikleri

Sony ZV-1, DRAM yongalı 1.0 tip yığılmış Exmor RS CMOS görsel sensörü ve ND filtreli sabit 24-70 milimetre F1.8-2.8 ZEISS Vario-Sonnar T bokeh efekti oluşturan geniş diyafram açıklığına sahip mercek ile karşımıza çıkıyor. Kamera, Sony’nin ileri teknoloji otomatik netleme sistemini kullanarak çok doğruluk ve hızda nesnelere kilitlenebiliyor ve takip özelliği ile de onları izleyebiliyor.

Ayrıca faik görsel kalitesi amaciyla çok çözünürlük ve düşük gürültü sağlayan ön uç LSI özellikli en tertemiz kuşak BIONZ X görsel işlemcisini de barındırıyor. Görüntüleme teknolojisini çok kaliteli ve çok yönlü ses seçenekleriyle birleştiren ZV-1, ses ile alakalı da oldukça iddialı.

Kompakt Sony ZV-1 vlog kamerası nitelikleri ve fiyatı! - ShiftDelete.Net (4)

Ayrıca bu kamera Sony’nin istikametten açılan değişken açılı 3 inç’lik dokunmatik tek LCD ekrana sahip evvel kompakt kamerası olarak da lanse edildi. Bu ekran sayesinde mikrofon benzeri harici ses aksesuarlarını bağladıktan ardindan çekimlerinizi selfie modunda dahada basit yapabilirsiniz.

4K video kaydı yapabilen kamera in-body image görsel sabitleme teknolojisine sahip. Bu sayede ekstra tek gimbal kullanmanıza neden kalmadan dahada az titreşimli görüntüler elde edebilirsiniz. 1080p çekimlerde de 60 FPS ve 120 FPS çekimler yapabilen kamera 20.1 Megapiksel çözünürlüğe sahip CMOS sensörden güç alıyor.

Hızlı Sony ZV-1 odak geçişleri ve bokeh efekti

ZV-1 kayıt esnasında iki değişik art tasarı bokeh seviyesi arasında kolayca geçiş uygulamak amaciyla sade tek çözüm sunuyor. tertemiz arkaplan odaklama işlevini kullanarak, hızlı tek şekilde bokeh efektli tek görsel elde edebilirken, bulanıklığı düşürerek normal görüntüye de geçiş yapabilirsiniz. tertemiz özellik ve düğme ile optik diyaframı kamera hızlı tek şekilde otomatik olarak ayarlayabiliyor. Kameranın üzerinde bulunan bu bokeh düğmesine de kolayca erişebilirsiniz.

Ayrıca nesnenin yüzü ile merceğin önüne yerleştirilen nesne arasında hızlı ve düzgün odak geçişleri sağlayan tertemiz tek mahsul sergeni ayarı sayesinde kameranın odaklanmasını sağlamak amaciyla tek nesnenin arkasına el koyma günleri arkada kaldı.

Kompakt Sony ZV-1 vlog kamerası nitelikleri ve fiyatı! - ShiftDelete.Net (3)

ZV-1’in yerleşik mikrofonu, özellikle selfie modunda çalışırken arka plan gürültüsünü minimuma indirirken nesnenin sesinin net olarak yakalanmasını sağlayan ileri yönlü ses yakalama amaciyla tasarlanmış Sony’nin en tertemiz üç Yönlü kapsül mikrofonuna sahip.

Standart 3.5 mm‘lik jak girişi ile de harici tek ses aparatı takılabilen kamera ses ile alakalı da oldukça iddialı karşımıza çıkıyor. 294 gram ağırlığındaki kamera içerik üreticilere hususi canlı yayın özellikleriyle de Bir hayli vlogger tarafından seçenek edilecek benzeri duruyor.

Sony ZV-1 vlog kamerası fiyatı

28 Haziran’da satışa sunulacak cihazın, evvel tanıtıma hususi 749 dolar ücret etiketi ile karşımıza çıkması bekleniyor. Ayrı olarak ACCVC1 Vlogger kitine de 50 dolar ödeyerek kamera ile birlikte satın alabileceksiniz. Ülkemize ne vakit geleceği ile alakalı Daha tek bilgi bulunmazken, ücreti ile alakalı da net tek İzah yapılmadı.

Sony ZV-1Sony ZV-1 özellikleriSony ZV-1 fiyatıSony ZV-1 kameraSony ZV-1 tanıtıldıSony ZV-1 vLog kamerasıvlog kamerasıyoutuber kamerasıYouTuber vlog kamerası