Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik-haberini oku

Birçok takipçimiz ShiftDelete.Net San Francisco ofisi ile alakalı Sual yöneltiyor. Bu videomuzda en çok heyecan edilen sualleri yanıtladık. ABD’de şirket açma ve vize süreçleri ile alakalı dahada çok bilgi edinmek amaciyla videomuzu izleyebilirsiniz.

Amerika’daki ofisimizi geziyoruz

Google, Apple ve AMD benzeri hatri sayilir büyüklükte şirketler ile iletişimimizi dahada da iyileştirebilmek amaciyla ShiftDelete San Francisco ofisini açtık. Takipçilerimizin sorduğu suallerin yanıtı videomuzda.

Türkiye ofisinde yaşadığımız gümrük problemleri de ABD’de ofis açmamızın en hatri sayilir büyüklükte etkenleri arasında yer alıyor. OnePlus ve Rode benzeri üreticilerin analiz amaciyla gönderdikleri ürünlerin ülkemize giriş sürecinde yaşadığımız problemleri San Francisco ofisimiz ile çözüme kavuşturduk.

Şirket hedeflerimiz arasında bulunan İngilizce içerik üretimine de başlamayı planlıyoruz. Ayrı olarak yerli markalara ve iş gücüne beynelmilel fırsatları değerlendirme ile alakalı muavin olmayı istiyoruz.

Amerika pazarında şirket kurma işlemi aracı firmalar sayesinde eskisine göre dahada da basit vaziyete geldi. LegalZoom şirketi aracılığıyla kurduğumuz firma, ShiftDelete.Net LLC olarak kayıtlı.

ABD’deki vergi işlemlerini rastgele bilgi birikimi gerektirmeden çeşitli web siteleri üzerinden gerçekleştirmek mümkün. I-Visa isimi verilen vize türü sayesinde 5 sene aralıksız oturma desturu elde edilebiliyor. I-Visa ile AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ yasamsal güvenlik numarası alma, banka hesabı açma, oto ve ev benzeri taşınmaz satın alma imkanı da bulunuyor.

abd ofisi