Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Sevilen HBO dizileri BluTV’ye geliyor! İşte o yapımlar

HBO imzalı dizilerin bazıları gerçektenden de çok popüler. Bildiğiniz gibi efsane dizi Game of Thrones‘tan tutun da geçen yılın ödüllü yapımları arasında yer alan mini dizi Chernobyl de HBO imzalı. BluTV, YouTube üzerinden yaptığı bir paylaşımla resmi olarak HBO imzalı dizileri izleyebileceğinizi duyurmuş oldu. Peki sevilen hangi HBO dizileri BluTV’ye geliyor?

HBO dizileri BluTV’ye geliyor

HBO resmi olarak ülkemizde bulunmuyor. Bu sebeple platformun birçok efsane yapımına ulaşmak için yasa dışı yolları kullanmak gerekiyor. Hâl böyle olunca bazı dizileri izlemek gerçekten de işkence haline gelebiliyor. BluTV de HBO’nun sevilen bazı dizilerini bünyesine ekliyor. Bunun ardından akıllarda bir soru beliriyor: Hangi HBO dizileri BluTV’ye geliyor?

Başta Game of Thrones, Westworld, Entourage, Sex and the City ve The Sopranos gibi milyonlarca kişiyi etkilemiş olan diziler, izleyiciler ile buluşacak. Ayrıca yine çok sevilen True Detective, The Leftovers, Chernobyl ve Six Feet Under gibi popüler HBO dizileri de yakında BluTV’deki yerini alacak.

24 Mayıs 2020 tarihinde resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla bu dizilerin kendi bünyesinde olacağını açıklayan BluTV, YouTube üzerinden yayımladığı video ile söz konusu durumu da kanıtlamış oldu. BluTV’nin bu hamlesi hakkında neler düşünüyorsunuz?

chernobylEntourageGame of Throneshangi sevilen HBO dizileri BluTV’ye geliyorhbo dizileriHBO dizileri nasıl izlenirsex and the citySix Feet UnderThe LeftoversThe SopranosTrue detectivewestworld

Kaynak :shiftdelete