Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Şaşırtan Xbox odaklı yeni Bang & Olufsen hamlesi

Tasarım ve performans noktasında çok dikkat çeken ürünlere imza atan Bang & Olufsen, popüler oyun konsolu Xbox ile bir ortaklık gerçekleştirdiğini duyurdu. Xbox odaklı yeni Bang & Olufsen hamlesi ortaya nelerin çıkacağı konusunda hala belirsizlik sürüyor. Xbox ve Bang & Olufsen ortaklığı hem merak uyandırıyor hem de şaşırtıyor.

Xbox ve Bang & Olufsen ortaklığı sonucu merak ediliyor

Özellikle üst segmente seslenen ürünlerde imzası bulunan Bang & Olufsen markası resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda Xbox ile birlikte geliştirilecek ses odaklı bir ürünün sinyallerini veriyor. Yapılan paylaşımda aynı zamanda çok şık çizgilere sahip bir ürüne de yer veriliyor.

Bang & Olufsen güçlerini birleştirdiğini duyurduğu bu paylaşımla birlikte oyuncu odaklı olacağı bilinen bu yeni ürünün başarılı seslere odaklandığı ve tasarım açısından şık olacağını düşündüren cümlelere yer veriyor. Yakında bunun ne anlama geldiğini duyuracaklarının müjdesini veren şirket, gerçekten de heyecanlandırıyor.

Şirket oyun endüstrisine bir süredir girmek için çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaların sonucunda Xbox’ı tercih eden Bang & Olufsen, oyuncu odaklı yeni aksesuar/aksesuarlar ile karşımıza çıkacak.

Bang & Olufsen Başkan Vekili Christoffer Poulsen konu hakkında  yaptığı açıklamada:

”Teknoloji oyunlarda önemli ölçüde gelişti ve ses deneyimini geliştirmek bizim için önemli rol oynayabileceğimiz bir alana dönüşüyor. Oyun endüstrisine girerek en iyi yaptığımız işi yapmak istiyoruz. Şaşırtıcı tasarım ve sağlam işçilikle sarılmış olağanüstü ses performansı sunmak. Oyun sektöründe büyük bir ticari potansiyel görüyoruz ve Xbox’ta bu potansiyeli gerçekleştirmek için bu ideal ortağı bulduğumuza inanıyoruz. ” diyor.

Şu an için nasıl bir ürün ortaya çıkacak bilmiyoruz ancak tahminler büyük olasılıkla premium kulaklıklar ve üst düzey hoparlör çıkabileceği yönünde.

Bang & Olufsen tasarımlı kulaklıkBang & Olufsen xboxbang olufsenxboxXbox Bang & OlufsenXbox ve Bang & OlufsenXbox ve Bang & Olufsen ortaklığı

Kaynak :shiftdelete