Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Samsung Galaxy Watch 3 fiyatları sızdırıldı!

Sızdırdığı veriler ile meşhur var olan Evan Blass, heyecanla beklenen Samsung Galaxy Watch üç fiyatları ile alakalı konuştu. Blass, Galaxy Watch 3 ailesi amaciyla piyasaya sürüleceği anlatilan modellerden de bahsetti.

Samsung Galaxy Watch üç ücretleri dikkat çekti

ABD Federal İletişim Komisyonu tarafından onay alan bu akıllı saat, ekran büyüklüğü 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki anne model üzerinden pazarlanacak. Blass’a göre 45 mm’lik aygıt amaciyla 5 değişik seçenek üretilecek ve bu seçenekler raflardaki yerini alacak.

Ünlü Twitter kullanıcısı, Bluetooth teknolojisi ile donatılan kara rengarenk modelin kara titanyum tek kasaya sahip olacağını düşünüyor. Kendisinin başka iddiası ise Bluetooth ve LTE sürümlerinin kara veyahut gümüş rengarenk tek paslanmaz kati kasaya ev sahipliği yapacağı yönünde.

Samsung Galaxy Watch üç fiyatları

Siyah rengine sahip var olan paslanmaz kati kasa Yalnızca LTE modellerinde bulunacak. 41 mm’lik modelde ise Yalnızca gümüş veyahut bronz rengine sahip var olan cihazlarda paslanmaz kati kasa kullanılacak. Evan Blass, bronz renginin altın rengi ile değiştirilebileceğini de belirtti.

Buradan anlaşıldığı üzere bu üç renk seçeneğinden Yalnızca tek tanesi paslanmaz kati kasa ile üretilecek benzeri duruyor. Bahsi geçen renkler, Bluetooth ve LTE altyapısı ile üretilmesi beklenen cihazlar amaciyla kullanılacak. Bu verilerin Daha Samsung tarafından onaylanmadığını söyleyelim.

Samsung Galaxy Watch 3

Evan Blass, Samsung Galaxy Watch üç fiyatları ile alakalı kendisinden emin tek şekilde konuştu. Kendisine göre bu modeller, 400 dolar ila 600 dolar arasında piyasaya sürülecek.

Bu bilgilere göre taban fiyatın 2740 Türk lirası olduğunu anlıyoruz. Tavan ücret ise 4111 Türk lirası olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyatlara alakalı vergilerin dahil olmadığını belirtelim.

Samsung Galaxy Watch üç nitelikleri alana çıktı

Samsung Galaxy Watch üç nitelikleri alana çıktı

Samsung Galaxy Watch üç nitelikleri doğrulandı. cenup Koreli teknoloji devinin tertemiz saati neler sunuyor? ücreti ve çıkış tarihi belli mi?

Galaxy Watch üç fiyatlarıGalaxy Watch üç fiyatıGalaxy Watch üç modelleriGalaxy Watch üç ne kadarSamsung Galaxy Watch 3Samsung Galaxy Watch üç fiyatSamsung Galaxy Watch üç fiyatlarıSamsung Galaxy Watch üç fiyatıSamsung Galaxy Watch üç ne kadar