Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı

Samsung’un tertemiz akıllı saatinde olacağı olasılık edilen Bir takım özellikler alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Yakın vakit evvel alana çıktığı kadarıyla fiziki çerçeve Başka bir deyişle bezel olacağı söylenen tertemiz akıllı saat amaciyla heyecan artmaya ayni ritimde devam ediyor. Samsung Mobile’a göre, Samsung’un yakın vakit içinde tanıtması beklenen Samsung Galaxy Watch 2 modelinde aynı zamanda şık tek tasarımın da benimsenmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch iki modelinde fiziki çerçeve olacak

Geçen seneden beri ile alakalı Bir hayli dedikodu çıkan akıllı saat modeli amaciyla alana çıkan tertemiz tek ayrinti bulunuyor. Samsung geçen sene iki tertemiz akıllı saatini piyasaya sürmüştü.

Galaxy Watch Active ve Galaxy Watch Active 2 olarak kullanıcı karşısına çıkan akıllı saatlerde fiziki tek çerçeve bulunmuyordu. Dokunmatik ekranın bulunduğu akıllı saatlerde sanal tek çerçeve tasarımına seçenek edilmişti.

Samsung’un üzerinde çalıştığı ve Daha ismi net kesinleşmediği amaciyla Galaxy Watch 2 olarak adlandırılan tertemiz akıllı saat modelinde döndürülebilir fiziki tek çerçeve bulunacağı aktarılıyor.

Bezel olarak adlandırılan bu tertemiz çerçeve ayrıntısı mekanik tek aksam görevi üstleniyor. dahada çok tespit edecek iş gruplarının veyahut sporcuların vakit tutmasını basit vaziyete getiren tasarımın bu akıllı saatte neden yer alacağı Daha bilinmiyor.

Samsung Galaxy Watch 2

Bu stil tek tasarıma yer verilmesinin nedeni ise ananesel saatlerden vazgeçemeyenleri akıllı saat konforunda, ananesel saat görünümünde tek mahsul saglamak olabilir. Galaxy Watch 2 amaciyla teknik detaylar da Daha bilinmiyor ama saatin 44 milimetre ve 46 milimetre boyutlandırmasında sunulacağı olasılık ediliyor.

Bunların yanında gelişmiş özellikler ile karşımıza çıkacak bu saatin tabiki ücreti da evvelki modellere göre dahada çok olacak. Akıllı saat modelinin ise bu sene ağustos ayında başka çıkması beklenen cihazlarla birlikte tanıtılması bekleniyor. Galaxy Note 20 serisi, Galaxy Fold 2, Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7 Plus benzeri Samsung’un tertemiz cihazları da tanıtılacak.

Galaxy Fold 2Galaxy Note 20 serisiGalaxy Tab S7Galaxy Tab S7 Plusgalaxy watch activeGalaxy Watch Active 2Samsung Galaxy Watch 2Samsung Galaxy Watch iki çerçeveSamsung Galaxy Watch iki ile alakalı alana çıkanlarSamsung Galaxy Watch iki tasarımSamsung Galaxy Watch iki tasarımı