Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Samsung, Galaxy S20 FE serisini yanlışlıkla duyurdu

Koreli gsm telefonu üreticisi Samsung, farkında olmadan tertemiz gsm telefonlarından bahsetti. Bilinen Samsung, Galaxy S ve Galaxy Note serisinde bulunan gsm telefonu satın alanlara YouTube Premium’u armağan ediyor. armağan edilen süre farklık gösterse de gsm telefonlarının bulunduğu seriler farklık göstermiyor.Youtube Premium armağanı sunulan akıllı telefon listelerinin birinde ise Galaxy S20 FE göründü.

Samsung Galaxy S20 FE ve Galaxy S20 FE 5G’den bahsetti.

Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G ile alakalı Bir takım sızıntılar nihayet zamanlarda  fazlasıyla konuşuluyordu. bu erken alana çıkan tek bilgi ise net Samsung’un ağzından çıktı diyebiliriz. Samsung’un Bulgaristan ofisinden yapılan izahta YouTube Premium’dan dört ay fiyatsız şekilde yararlanabilecek cihazlar arasında dahada duyurulmayan Samsung’un Galaxy S20 FE ve Galaxy S20 FE 5G yeni sezon modelleri yer aldı. Yapılan bu İzah sonrası hatri sayilir büyüklükte sürpriz bozuldu.

Açıklama sonrası cihazların nitelikleri kullanıcılar tarafından şimdiden heyecan edilmeye başlandı. Yetkili tek ağızdan gelen İzah sonrası bu gsm telefonlarının Samsung tarafından duyurulacağına artık kati gözüyle bakılıyor.

Bu gsm telefonlarının LTE ve 5G modellerinin de değişik ülkelerde satışa çıkabileceği ihtimaller arasında. Operasyonel olarak 5G modelinin tek elin parmağını geçmeyecek civarindan ülkede satışa çıkması bekleniyor. Bunun yanı sıra Samsung Bulgaristan tarafından paylaşılan bu bilgi sonrası da cihazların duyurulma ve satışa çıkma tarihlerinin yaklaştığı da anlaşılabiliyor.

Resmi izahın da ilerleyen günlerde Samsung tarafından yapılması bekleniyor. Samsung’a yakınlığıyla Bilinen Bir takım düşünce önderlerine göre ise cihazların Ekim ayında satışa çıkacağı argüman ediliyor.

Siz Samsung Galaxy S20 FE ve Galaxy S20 FE 5G ile alakalı ne düşünüyorsunuz?

Galaxy S20 FEGalaxy S20 FE 5GGalaxy S20 FE 5G özellikleriGalaxy S20 FE özellikleriSamsung Galaxy S20 FE