Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Samsung Galaxy S20 FE özellikleri detaylandı!

Samsung Galaxy S20 FE, Galaxy Note 20 sonrası markanın en heyecanla beklenen akıllı telefonu haline geldi. dahada evvel Evan Blass tarafından  S20 FE tasarımı ve Bir takım nitelikleri sızdırılmıştı.

Bugün alana çıkan tertemiz bilgilere göre telefonun bataryası ve ön kamerası benzeri nitelikleri de detaylanmış oldu.

Samsung Galaxy S20 FE nitelikleri detaylanıyor! İşte bataryası ve ön kamerası 

Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 lansmanı sonrası tertemiz akıllı telefonlarını izaha ayni ritimde devam ediyor. Galaxy S20 özelliklerine nazaran kamera benzeri nitelikleri kırpılmış var olan Fan Edition tanıtım tarihi Bir takım kaynaklarda bu ayın sonu olarak lanse edilse de tahminler istikbal ayı işaret ediyor.  İşte Galaxy S20 FE nitelikleri ve bataryası: 

Telefon 6.5 ‘ büyüklüğünde Super AMOLED parlak tek ekranla karşımıza gelecek. tertemiz çıkan sızıntıya göre bu parlak ekranı 4500 mAh gücünde tek pil destekleyecek. Bu parlak ve hatri sayilir büyüklükte ekran 120 Hz ekran tazeleme hızıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşlemci tarafında ise S20 FE bölgeye göre Sanapdragon 865 ve Exynoss 990 işlemcilerinden tek tanesini kullanacak.

Kamera tarafında ise üçlü art kamera kurulumu 12 piksel anne kamera, 12 piksel ultra geniş açı ve 8 piksel telefoto lensten oluşuyor. tertemiz alana çıkan bilgilere göre selfie kamerası ise 32 piksel çözünürlüğe sahip olacak ve ekrana yerleştirilen delikte yer alacak. Telefonun 30x yakınlaştırma özelliğine sahip olacağı da nihayet detaylarda alana çıktı.

Görüntü sabitleme Başka bir deyişle OIS teknolojisiyle istikbal var olan akıllı telefon, IP68 sertifikasına sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bu sertifika S20 FE’nin toza, kire ve kuma dayanabileceği ve otuz dakikaya civarindan maksimum 1,5 m su altında su altında kalmaya karşı dayanıklı olduğu mananına geliyor. Galaxy S20 FE özellikleri ve bataryası sizce nasıl olmuş? Yorumlarınızı bekliyoruz.