Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Samsung Galaxy S20 FE için 3 yıllık destek!

Samsung Galaxy S20 FE ve bu model amaciyla hazırlanan evvel Android güncellemesi sahaya çıktı. Artık Fan Edition çagi başladı. çünkü bundan bunun benzeri her sene amiral gemisi modellerinin FE versiyonları da üretilecek.

Galaxy S20 serisinin en tertemiz üyesi, kutusundan Android 10 ve One UI 2.5 eşliğinde çıkıyor. Gücünü Exynos 990 işlemcisinden alan bu akıllı telefonun Android güncellemeleri ile arası nasıl olacak?

Samsung Galaxy S20 FE amaciyla Android güncellemesi hatırlatması

Ekran büyüklüğü 6.5 inç var olan cenup Kore temsilcisi, 1080 x 2400 çözünürlüğü ile piyasaya sürüldü. Bu çözünürlüğe Super AMOLED mimarisi arkadaşlık ediyor. 120 Hz ekran tazeleme özelliği de bu modelin nitelikleri arasında yer alıyor.

4.500 mAh’lik tek bataryadan beslenen bu ürünün 25W gücünde tek şarj teknolojisi ile donatıldığı biliniyor. Bu teknolojiye ekstradan 15W kablosuz şarj desteği de kullanıcıların şarj ihtiyacını karşılıyor.

Samsung Galaxy S20 FE Android güncellemesi

Geçtiğimiz ay Bir takım Galaxy yeni sezon modelleri amaciyla ek tek Android güncellemesi dahada hazırlayacağını duyuran Samsung, geçmişte Android güncellemeleri ile alakalı iki sene süresince destek veriyordu. Bu süre 3 yıla yükseltildi.

Bu destekten istifade edecek var olan modeller arasında bulunan Samsung Galaxy S20 FE hemide Android 11 hemide Android 12 ayni vakitte da Android 13 güncellemeleri ile tazelenecek. Samsung’un en tertemiz modeli ile alakalı dahada çok bilgi almak istiyorsanız yukarıdaki alakalı bağlantı adresine tıklayabilirsiniz.

Androidandroid güncellemelerisamsung galaxy s20 fan editionSamsung Galaxy S20 Fan Edition özellikleriSamsung Galaxy S20 FEsamsung galaxy s20 fe özellikleri