Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Samsung Galaxy M31s özellikleri ortaya çıktı

Üst segment modelleriyle adından söz ettiren firma, başlangıç ve orta segment modelleriyle de dikkat çekiyor. Bu sefer de Samsung Galaxy M31s özellikleri kendini gösterdi. Geekbench performans testine giren modelin bazı özellikleri sonuç kısmında belli oldu.

SM-M317F model numarasına ait olan test sonucuyla modelin yakın zaman içinde kullanıcılarla buluşacağı belirtildi. Orta segment modeller arasında yer alacak olan yeni telefon, şubat ayında kullanıcılarla buluşan Galaxy M31 modelinin biraz daha gelişmiş modeli olacak.

Samsung Galaxy M31s özellikleri

Geekbench 5.2.0 testinde kendisini gösteren model, tekli işlem testinde 347 puan ve çoklu işlem testinde 1256 puan aldı. Sonuç bilgisinin yer aldığı görsel incelendiğinde modelin sahip olduğu donanım hakkında bazı bilgilerin kendisini gösterdiği görülüyor. Görselde yazan 8 çekirdekli, 1.74 GHz çalışma hızına sahip olan işlemcinin Exynos 9611 olduğu belirtiliyor.

RAM konusunda da dikkat çeken modelin, 6 GB RAM ile kendisini gösterdiği görülüyor. Bu donanıma sahip olan modelin performans testinde, 1256 puana kadar çıktığı belirtiliyor. Samsung Galaxy M31s özellikleri arasında modelin 6.000 mAh kapasiteli batarya ile kullanıcılarla buluşacağı da sızdırılmıştı. Model, bir gelenek olan orta segment ve yüksek batarya kapasitesi özelliğini taşıyacak.

samsung galaxy m31s özellikleri

Kutudan Android 10 ile çıkması beklenen modelin, kamera kurulumunda dörtlü sisteme sahip olacağı ve 128 GB depolama alanıyla geleceği de iddialar arasında.

galaxy m31ssamsungsamsung galaxy m31ssamsung galaxy m31s özellikleri

Kaynak :shiftdelete