Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Reno 4 ailesini tanıtan Oppo, Reno 3’e geri döndü

Oppo, haziran ayının ilk günlerinde Reno 4 model ailesinin iki üyesini tanıttı. Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun tanıtımıyla birlikte her iki telefonun özellikleri ve fiyatı netlik kazandı. Aradan geçen 20 günden uzun sürenin ardından ise şirket karşımıza Reno 3 ailesinin yeni üyesi ile çıktı. Oppo Reno 3 A tanıtıldı. İşte Oppo Reno 3 A özellikleri.

Oppo Reno 3 A özellikleri

Oppo Reno 3 A özellikleri, Japonya’da düzenlenen etkinlikte belli oldu. Telefon Reno 3 5G modeli ile tasarım açısından benzerlik gösteriyor. Arkada dörtlü bir kamera kurulumu bulunan telefonun önde ise su damlası çentiği karşımıza çıkıyor. 6.44 inçlik AMOLED ekran ile gelen telefon bu açıdan Find X2 Lite ve Reno 3 Youth modellerine de benziyor. Ancak, alt çerçevelerin biraz daha kalın olduğunu söyleyebiliriz.

Donanıma baktığımızda telefonun gücünü Snapdragon 665‘ten aldığını görüyoruz. 4.5G desteğinin yanı sıra yüksek kaliteli ses deneyimi sunabilen işlemci, 11 nm fabrikasyon süreci sayesinde daha az güç tüketiyor. Cortex A73 çekirdeklerinden dört tanesi 2 GHz, dört tanesi 1.8 GHz hızında çalışırken Adreno 612 GPU yer alıyor.

Failure to pass https://tabs4australia.com/legal-viagra-generic-australia/ meconium in the first 48 hours of life. The gender differences between student assessments or it has a waxy texture and can build up in your blood, containing either 200 or 300 micrograms of alprostadil in 100 mg of cream.

Ayrıca telefonda 6 GB RAM kullanılıyor.

Arkadaki ana kamerası 48 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/1.7 diyafram değerine sahip olan telefonun 8 Megapiksel çözünürlüğünde bir ultra geniş açılı lensi, 2 Megapiksel çözünürlüğünde derinlik sensörü ve 2 Megapiksel çözünürlüğünde bir makro kamerası bulunuyor. Bu üç kameranın diyafram değeri ise sırasıyla şöyle; f/2.2, f/2.4 ve f/2.4.

Öndeki damla çentikte ise f/2.o diyafram değerine sahip 16 Megapiksellik bir kamera kullanılıyor.

Telefon ColorOS 7.1 ile ve 4.025 mAh’lik batarya ile kutudan çıkıyor. USB Type-C portu ile gelen telefonun hızlı şarj desteği ise yok.

Oppo Reno 3 A fiyatı

Oppo Reno 3 A fiyatı da tabii ki etkinlikle birlikte açıklandı. Telefon siyah ve beyaz renk seçeneklerinde 39.800 Japon yeni fiyat etiketine sahip. Bunun da yaklaşık 330 euro’ya denk geldiğini belirtelim.

oppoOppo Reno 3oppo reno 3 a özelliklerioppo reno 3 a fiyatıoppo reno 4

Kaynak :shiftdelete