Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Razer yeni mini klavyesini tanıttı: Huntsman Mini

Razer tek müddettir mekanik klavyeler çıkarıyor. Şirketin optik klavyeli Huntsman serisi mekanik klavyelerle kullanıcılarını büyüleyen klavye var olan Huntsman Mini en nihayet ve en minik klavyesi ile art döndüğü anlaşılıyor. resimde da açıkça görebileceğiniz benzeri klavye, tertemiz tek boyutta olacak.

Razer Huntsman Mini şirketin en minik mekanik klavyesi!

Razer Huntsman Mini, normal klavyelerin %60’ı civarindan ve dahada küçük; bu, ok tuşları, gezinme tuşları ve sayısal tuş takımını ortadan kaldırdığı mananına gelir. Yalnızca alfanumerik yazma alanı yer alıyor. Bu, dahada evvel şirketin en minik klavyesi büyük olasılık tek TKL modeli var olan Razer BlackWidow Lite sayı paneli olmayan Razer’dan gördüğümüz en minik form faktörü olarak nitelendirebiliriz.

Razer’e göre, % 60’a gitme kararı, topluluk art bildirimi ve masanızda dahada az yer kaplayan Ayrı olarak dahada iyi ergonomi amaciyla farenizi klavyenize yakınlaştıran dahada minik form faktörüne bağlıydı. Huntsman Mini, optik anahtarları kullanmaya ayni ritimde devam edecek ama şirketin ses ve his üzerinde geliştirdiğini argüman ettiği silikon uçlar sayesinde dahada iyi ses çıkması koşul olan dahada tertemiz tek kuşak olacak.

Klavyenin tuşları Ayrı olarak fabrikada yağlanır, bu da çalışma esnasında dahada pürüzsüz hissetmenizi sağlar. Klavye hemide kara ayni vakitte da ak versiyonlarda kullanıcıların beğenisine sunulacak. Razer’in Bir takım Daha önceki klavyelerinden değişik olarak, taşımayı kolaylaştırmak amaciyla çıkarılabilir tek USB-C kablosuyla gelecek. Ürün, 120-130 $ ücret etiketi ile Ağustos ayında piyasaya sürülecek.

Huntsman Miniklavyemekanikoyuncurazer