Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Oppo Reno4 Lite inceleme – En iyisi mi?

Oppo Reno4 Lite analiz videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda, Oppo Reno4 Lite nitelikleri neler yakından bakarken bu özelliklerin bizlere sunmuş olduğu deneyimi size aktarıyoruz.

 Oppo Reno4 serisi kutusundan çıkıyor! 

Oppo Reno4 Lite inceleme: Bizi neler bekliyor?

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınızdayız. Bu videomuzda Oppo Reno4 Lite nitelikleri bizlere neler sunuyor yakından bakıyoruz. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Oppo Reno4 Lite özellikleri 

Oppo Reno4 Lite, önü Gorilla Glass üç ile savunan tek cam ile geliyor. 164 gram ağırlığındaki telefon, 7.4 milimetre kalınlığa sahip. Telefonun ekranı 6.43 inç büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2400 çözünürlüğe sahip AMOLED ekran ve ön kameralar delik çentik şeklinde ekrana konumlandırılmış. Telefonun ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle birlikte 409 ppi değerine ulaşabiliyor.

Telefonun içinde işlemci olarak Meditek Helio P95 işlemcisini görüyoruz. Bu 8 çekirdekli işlemci, telefonun performansında hatri sayilir büyüklükte oyun oynuyor. Telefon çoklukla hızlı tek deney vaat ediyor. Bu işlemci ile birlikte kullanıcılara 128 GB depolama alanında 8 GB RAM sunuluyor.

Telefon arkada dört ve önde tek olmak üzere toplaminda 5 kamerası var. Akıllı telefonun anne kamerası 48 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.7 diyafram değerine sahip. Geriye var olan kameralardan geniş açılı kamera 8 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram değerine sahip, makro kamera iki ve nihayet kamera var olan derinlik algılayıcısı kamera da iki piksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram değerine sahipler. Ön kamera ise 16 piksel çözünürlüğünde, f/2.4 diyaframa sahip tek kıymet ile karşımıza çıkıyor. Telefonun batarya tarafında ise 4015 mAh büyüklüğünde tek batarya ile karşımıza çıkıyor ve 30W gücünde tek adaptör ile şarj oluyor.

Oppo Reno4 Lite hakkında fikirlerimizi söylediğimiz videoyu izledikten ardindan yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

oppo reno4 liteoppo reno4 lite özellikleriOppo Reno4 lite ekranOppo Reno4 lite incelemeOppo Reno4 lite pubg lite testOppo Reno4 lite sdnOppo Reno4 lite shiftdeletenetpubg