Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Oppo Reno4 inceleme – Tasarıma bayıldık!

Oppo Reno4 analiz videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda, Oppo Reno4 özellikleri kullanıcılara neler sunuyor anlatırken, telefonu kullandığımız süre süresince ele geçirdiğimiz tecrübeleri size aktarıyoruz.

Oppo Reno4 inceleme: Telefonu sevdik!

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınızdayız. Bu videomuzda, ücreti ve nitelikleri ile kullanıcıları meraklandıran Oppo Reno4 bizlere neler sunuyor yakından bakıyoruz. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Telefonu satın almak isterseniz

İncelemesini yaptığımız telefonu satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

fifa 21

Oppo Reno4 özellikleri bizlere neler sunacak?

Oppo Reno4 165 gram ağırlığındaki telefon, 7.7 milimetre kalınlığa sahip. Telefonun ekranı 6.4 inç büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2400 çözünürlüğe sahip OLED ekran ve ön kameralar delik çentik şeklinde ekrana konumlandırılmış. Telefonun ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle birlikte 411 ppi değerine ulaşabiliyor.

Telefonun içinde işlemci olarak Snapdragon 720G işlemcisini görüyoruz. Bu 8 çekirdekli işlemci, telefonun performansında hatri sayilir büyüklükte oyun oynuyor. Telefon çoklukla hızlı tek deney vaat ediyor. Bu işlemci ile birlikte kullanıcılara 128 GB depolama alanında 8 GB RAM sunuluyor.

Telefon arkada dört ve önde iki olmak üzere toplaminda 6 kamerası var. Akıllı telefonun anne kamerası 48 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.7 diyafram değerine sahip. Geriye var olan kameralardan geniş açılı kamera 8 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram değerine sahip, makro kamera iki ve nihayet kamera var olan derinlik algılayıcısı kamera da iki piksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram değerine sahipler. Ön kamera ise 32 piksel çözünürlüğünde, f/2.4 diyaframa sahip ve bu kameraya derinlik kamerası da eşlik ediyor. Telefonun batarya tarafında ise 4015 mAh büyüklüğünde tek batarya ile karşımıza çıkıyor ve 30W gücünde tek adaptör ile şarj oluyor.

Oppo Reno4 hakkında fikirlerimizi söylediğimiz videoyu izledikten ardindan yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

oppo reno4oppo reno4 özellikleriOppo Reno4 ekranOppo Reno4 incelemeOppo Reno4 pubg testOppo Reno4 sdnOppo Reno4 shiftdeletenetpubg