Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

OnePlus 8T tasarımı kılıfla kendisini gösterdi

Merakla beklenen OnePlus 8T modelinin tasarımı amaciyla haberler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Şimdi de modele ait görüntüler kılıflarla birlikte alana çıktı. Ekim ayı içinde tanıtılması beklenen model ile alakalı değişik haberler de dahada evvel kendisini göstermişti.

En nihayet gelen bilgilerde modelin performans testine değin haberler bulunuyordu. Geekbench testiyle alana çıkan değerlerde çoklu ve tek işlem testinde model dikkat çekti.

OnePlus 8T tasarımı kılıfla görüntülendi

Birçok sefer modellere ait render görüntüler alana çıkıyor ve modeller ile alakalı bilgi veriyordu. ama şimdi görülen fotoğraflarda modelin hakikat olduğu, Başka bir deyişle render benzeri çizim olmadığı anlaşılıyor.

Kılıf satışı amaciyla hazırlanan fotoğraflarda OnePlus 8T tasarımı amaciyla dikkat çeken detaylar yer alıyor. Bunlardan ilki kamera kurulumunda, en altta bulunan çember. Bu bölmede makro kamera veyahut başka tek kameranın yerleştirilmiş olabileceği belirtiliyor. oneplus 8t tasarımı

Ayrıca kameralar amaciyla en üstte ultra geniş açılı, ortada anne kamera, altta makro kamera ve sağ altta derinlik algılayıcı yorumu yapıldı. Bununla birlikte ikili LED flaş da kurulumda yer alıyor. güç tuşunun sağda, ses açma – kapama tuşunun solda olduğu görülüyor.

Modelin 6.55 ‘ 120 Hz AMOLED ekranla geleceği belirtiliyor. Bununla birlikte Snapdragon 865 işlemci ve 65W hızlı şarj bilgisi kendisini göstermiş durumda. Modelin tanıtımı yaklaştıkça heyecan da artıyor.

120 hz sıvı ekran oneplusoneplusOnePlus 8T