Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

OnePlus 8T için şaşırtan “kebap” detayı

Daha evvelce performans testinde kendisini gösteren OnePlus 8T, şaşırtan kebap detayıyla gündem oldu. Bir takım nitelikleri sızan modelin, kebap olarak isimlendirileceği gelen veriler arasında. Bu bilgi de Bir hayli kaynak tarafından dile getirildi. Özellikleriyle dikkat çekmeyi muvaffak olan model, kebap ismiyle satışa çıkacak.

Belirttiğimiz benzeri performans testine giren model, sonuçlarıyla belli kalitede tek model olduğunu ispatlamıştı. Modelin performans testi neticeleri baz alınarak işlemcisinin Snapdragon 865 veyahut Snapdragon 865 Plus olduğu düşünülüyordu.

OnePlus 8T model kodu “kebap”

Yeni OnePlus modeli amaciyla veriler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Amiral gemisi modellerde görmeye alıştığımız 120 Hz tazeleme hızı özelliği bu modelde de yer alacak. 6.55 ‘ büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olacak var olan modelin, donanımı ile alakalı da bilgi de kendisini gösteriyor.

İşlemci olarak Snapdragon 865 Plus bilgisi bulunurken, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanının modelde yer alacağı belirtiliyor. Ayrı olarak modelin 4’lü kamera sistemine ait veriler de var. OnePlus 8T namıdiğer kebap 48 piksel + 16 piksel + 5 piksel + iki piksel kameralara sahip olacak.

oneplus 8t kebap

Kutudan Android 11 tabanlı Oxygen OS 11 ile çıkacağı anlatilan modelin tek sonraki ekim ayında duyurulması bekleniyor. Modelin sahip olacağı ücret ile alakalı Daha bilgi bulunmuyor.

oneplusOnePlus 8Toneplus 8t kebap