Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

OnePlus 8T için resmi video! Parmak izi detayı

Android dünyasının en iddialı amiral gemisi telefon üreticilerinden biri var olan OnePlus, dahada evvel nitelikleri alana çıkan tertemiz amiral gemisi OnePlus 8T ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İlk sızıntıları alana çıkan ve görüntüleri paylaşılan akıllı telefon amaciyla şirketin CEO’su Pete Lau, OnePlus forumlarında tek video paylaşımı yaptı. özellikle OnePlus 8T parlak yeşil rengi amaciyla marka hususi tek teknik kullanmış görünüyor.

OnePlus 8T parmak izi sorununa çözüm getiriyor

OnePlus forumlarında kullanıcılara hitaben tek gönderi yayınlayan Pete Lau, parlak yeşil renk ile alakalı parmak izi sorununa nasıl çözüm getirdiklerini anlatı. bunun için göre OnePlus ekibi uzunca müddettir OnePlus 8T parlak yeşil modeli amaciyla parlak cam tek art kapak tasarlamaya çalışıyor. dahada evvel ki modellerde mat cam ile çözüm geliştiren firma, parlak cam art yüzeyde parmak izi kalma meselenini ise çözdüklerini argüman ediyor.

Buna göre firma tam dört aydan beri, tertemiz modelin art yeşil kapağını tasarlamak ile meşgul. Ekip, bu parlak cam yüzeyi ziya kırılmalarını geniş tek alana yansıtan hususi tek filmle kaplamış. böylelikle parlak cam yüzey, kir, toz ve parmak müsaadesi göstermeyecek şekilde tasarlanmış.

oneplus-8t-parlak-yesil-parmak-izi-detayi

Lau, OnePlus 8T amaciyla kullanılan bu filmin yedi katmandan oluştuğunu ve cam yüzeyi kaplayan bu katmanın çok dahada parlak tek yüzey elde etmelerine muavin olduğunu ifade ediyor. Lau’ya göre bu hususi film kaplama sektörün en en iyilerinden biri. böylelikle şuurlu ekip OnePlus 8T parlak yeşil rengi amaciyla parmak izi meselenini çözmüş benzeri görünüyor.

OnePlus 8T nitelikleri ve tanıtım tarihi

OnePlus tertemiz amiral gemisi telefon modeli, 2.84GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 865 Plus işlemci ile karşımıza çıkacak. Ekran tarafında ise 6.55 ‘ büyüklüğüne sahip, 1080 x 2400 çözünürlüğünde 120 Hz ekran tazeleme hızına sahip AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor.

Firmanın tertemiz amiral gemisi, dahada evvel sızıntılarda da karşımıza çıktığı benzeri 4’lü kamera kurulumu ve iki adet led flaş aydınlatmaya sahip olacak. Bu dikdörtgen ve hafif bombeli kamera çıkıntısı, akıllı telefonun esas beden tasarımıyla da ahenk gösteren tek şekilde tasarlanmış.

Kamera açısından ise 48 piksel çözünürlüğünde anne kamera, OIS, 16 piksel 116 derece ultra geniş açılı kamera f/2.2 diyafram, 5 piksel makro kamera ve iki piksel derinlik sensörü ile karşımıza çıkması bekleniyor.

OnePlus 8T tanıtım tarihi ise  Apple etkinliğinden tek vakit ardindan 14 Ekim tarihinde online etkinlikle gerçekleşecek. Daha net tek ücret olmasa da, modelin 800 dolar benzeri tek ücret etiketiyle piyasaya çıkması bekleniyor.

oneplus 8t çıkış tarihiOnePlus 8T özelliklerioneplus 8t fiyatıoneplus 8t parlak yeşilOnePlus 8T tanıtım tarihioneplus 8t videosu