Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Nokia 2.4 ve Nokia 3.4 tanıtıldı! İşte fiyatı

HMD global bu erken düzen ettiği etkinlikte Nokia’nın iki tertemiz telefonunu ve kablosuz kulaklığını tanıttı. Nokia 2.4 ve Nokia 3.4 olarak adlandırılan telefonlar, Android One programının tek parçası ve giriş – ortada düzey tek donanıma sahip.

Nokia 2.4 nitelikleri ve fiyatı

Nokia 2.4’ün 6.5 ‘ büyüklüğündeki ekranı HD+ çözünürlük sunarken, ön kamera amaciyla tek çentiğe sahip. iki GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip var olan telefon, 12 nm fabrikasyon süreci. ile üretilen MediaTek Helio P22 işlemciden güç alıyor.

Nokia 2.4 nitelikleri ve fiyatı

Nokia 3.4 ile eş şekilde arkasında 13 piksel + iki Megapiksel kamera bulunuyor. Ön tarafta ise 5 piksel kamera yer alırken, cihazda Google Asistan amaciyla hususi tek düğmeye ve art tarafta parmak izi okuyucuya yer veriliyor.

4500 mAh bataryanın bulunduğu telefon, 23 Eylül tarihinde satışa sunulacak. Nokia 2.4 ücreti 139 dolar olarak belirlendi. HMD global her iki telefonun üç sene süresince aylık güvenlik güncellemelerini alacağını ve asgari iki hatri sayilir büyüklükte işletim sistemi güncellemesi verileceğini garanti etti.

Nokia 3.4 nitelikleri ve fiyatı

Nokia 3.4, 6.39 ‘ büyüklüğünde tek ekran ile karşımıza çkıyor. HD+ çözünürlük sunan bu ekranın sol üst tarafında bulunan delik, 8 piksel çözünürlüğündeki ön kameraya ev sahipliği yapıyor. Hazır kameradan laf ediyorken cihazın art tarafında 13 piksel + iki Megapiksel kamera olduğunu belirtmeliyiz.

Nokia 3.4 nitelikleri ve fiyatı

Qualcomm Snapdragon 460 işlemciden güç alan telefon, 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile gelirken, 4000 mAh bataryadan besleniyor.

Google Asistan amaciyla hususi tek düğmeye ve art tarafta parmak izi okuyucuya sahip var olan telefon, Android 10 ile kutudan çıkıyor olsa da Android 11 amaciyla hazır olduğu vurgulanıyor. Nokia 3.4 ücreti 179 dolar olarak belirlendi.

nokianokia 2.4Nokia 3.4