Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Mobil için beklenen Facebook özelliği geliyor

Son vakitlerde hayatımıza giren ve cihazlarımızda sıklıkla kullandığımız karanlık mod özelliği tek çok uygulamaya eklenmeye başladı. Bilinen Facebook karanlık mod özelliği pc sürümü amaciyla geçtiğimiz aylarda yayınlanmıştı. Şimdi ise Facebook’un mobil uygulamasına beklenen karanlık mod özelliği geliyor!

Beklenen Facebook karanlık mod özelliği mobile geliyor!

Son günlerde paylaşılan Bir takım fotoğraflara göre, Facebook‘un mobil uygulamasına tek müddettir gelmesi beklenen karanlık mod özelliği en kısa süre içinde kullanıcılarla buluşacak benzeri görünüyor.

Beklenen Facebook koyu mod özelliği geliyor! - ShiftDelete.Net (7)
Güncelleme Daha herkese açık tek şekilde yayınlanmamış olsa da paylaşılan Bir takım fotoğraflara göre, Facebook arayüzü ile alakalı birtakım değişikliklere gitmiş gibi. Ayrı olarak göründüğü benzeri arayüze tek de karanlık mod özelliği eklenmiş. Karanlık mod özelliği OLED ekranlar amaciyla pil tasarrufu sağlayacak olsa da LCDLED benzeri ekran kullanan cihazlar amaciyla pil tasarrufu ile alakalı Bir hayli yarar göstermeyecektir.

Facebook, karanlık mod özelliği dışında tek de Facbook’ta geçirdiğiniz vakiti gösteren zaman özelliğini tekrar tasarlamış benzeri gözüküyor. Ayrı olarak tek sonraki güncelleme ile birlikte karşımıza corona virüs vakalarını gösteren tek sayaç da eklenecek.

Beklenen Facebook koyu mod özelliği geliyor! - ShiftDelete.Net

Bu güncellemenin evvel aşamada Android işletim sistemi kullanan cihazlara yayınlanması bekleniyor. Bu da demek oluyor ki iOS işletim sistemi kullanan cihazlar Daha bu özelliğe sahip olamayacak. tertemiz özelliklerin ne vakit herkese açık yayınlanacağı ile alakalı Daha net tek bilgi bulunmuyor. Güncelleme yayınlandığında detaylarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

facebookfacebook dark modeFacebook koronavirüs sayacıFacebook koyu mod