Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Mi Fan’lar soruyor Hakkı Alkan yanıtlıyor! (Mi 10T hediyeli)

Mi Fanlar amaciyla sevindirici haber! Hakkı Alkan Xiaomi’nin tertemiz akıllı telefonu Mi 10T hakkındaki soruları Mi Fan’lar amaciyla yanıtlayacak. Sual gönderenler arasında bir Mi Fan ise Mi 10T kazanacak! İşte etkinliğe değin detaylar…

Hakkı Alkan’a Sual sor, Mi 10T’yi kap!

Xiaomi Mi 10T modeli ile alakalı heyecan ettiğiniz detayları ve Hakkı Alkan’ın yorumlarını 7 Aralık Pazartesi bugünü saat 14.00’te öğrenebileceksiniz. suallerinizi eriştirmek amaciyla bu linki ziyaret faktörüz ve sayfanın altındaki açıklar bölümüne sorunuzu eklemeniz yeterli. Hakkı Alkan 7 Aralık Pazartesi bugünü saat 14:00’te Mi fan’larının suallerini bu başlık altında yanıtlayacak!

Peki Mi 10T’ye nasıl sahip olacaksınız?

Hakkı Alkan tarafından açıklar arasından seçilecek 15 soru tek kutu içerisine koyulacak ve sualler rastgele seçilerek kamera karşısında Hakkı Alkan tarafından cevaplanacak. Kutu içinde son var olan Sual sahibi Hakkı Alkan tarafından görüntülü aranarak Mi 10T kazandığı bildirilecek.

15 Mi Fan’ın verileri Mi Community moderatörleri tarafından hususi ileti yoluyla Pazartesi bugünü alınacak. Çekimleri 9 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek videoyu 11 Aralık Cuma bugünü Shiftdelete.net YouTube kanalından izleyebileceksiniz.

Sorularınızı iletmek amaciyla linki ziyaret etmeyi unutmayın!

hakkı alkanhakkı alkan yanıtlıyormi communityxiaomi mi fanxiaomi mi10t