Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Merakla beklenen OnePlus Nord fiyatı ortaya çıktı

Merakla beklenen modeller arasında yer alan OnePlus Nord modelinin fiyatı bir alışveriş sitesinde ortaya çıktı. Daha önce de tanıtım tarihi belirlenen modelin hangi fiyat ile satışa çıkacağı büyük merak uyandırıyordu.

Bir Romanya alışveriş sitesinde ürünün satışa çıkarıldığı görüldü. Burada da model için bir fiyat bilgisi girildi. Böylelikle yeni modelin fiyatı hakkında ilk bilgiler gelmiş oldu. Modelin 500 dolardan ucuz olması bekleniyordu.

OnePlus Nord fiyatı

Ülkemizde de satışı başlayan OnePlus için yeni modeli hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Kullanıcıların merakla beklediği Nord modeli için bazı özellik detayları da belli olmuştu. Bu özelliklere bakıldığında da modelde işlemci olarak Snapdragon 765G olduğu görülüyor. Arka tarafta 48 Megapiksel ana kamera + 8 Megapiksel ultra geniş açı + 5 Megapiksel makro ve 2 Megapiksel portre kamera yer alıyor.

Ön tarafında da 32 Megapiksel + 8 Megapiksel iki kameraya sahip olan OnePlus Nord fiyatı için 2.299,99 Ley (3.566,28 TL) bilgisi yer alıyor. Model fiyatının, ülkelere göre farklı fiyatlandırma ve vergi usullerine göre belirlendiğini belirtmekte de yarar var.

oneplus nord fiyatı

Fiyat dolara çevrildiğinde ise 520 dolarlık değer ortaya çıkıyor. Bu da modelin 500 dolar seviyesinde fiyat ortalamasına sahip olabileceği anlamına geliyor.

Sitedeki satışa çıkan modelin özelliklerine bakıldığında ise 64 Megapiksel + 16 Megapiksel + 2 Megapiksel arka kamera kurulumu yer aldığı belirtiliyor. Ayrıca 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı da ilanda belirtilmiş durumda. Son olarak da 4.300 mAh batarya kapasitesi yazıyor.

oneplusOnePlus modelleriOnePlus NordOnePlus Nord fiyatı

Kaynak :shiftdelete