Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Korkutan iddia: iPhone 12’lerin boyası soyuluyor, kırılıyor!

Henüz ülkemizde satılmayan, ama vatan dışında yoğun alaka gören iPhone 12 boya soyulma ve kırılma iddiaları ile karşı karşıya. Apple Store’da çekildiği anlatilan fotoğraflarda iPhone 12’nin kenarlarında boya soyulması görülüyor.

Çin’deki tek Apple Store’da çekildiği anlatilan görüntülerde, çok fazla insanın cihaza dokunması sonucunda boyada soyulma olduğu dile getiriliyor. Apple’dan Daha resmi tek İzah gelmedi, ama boya belirtildiği şekilde çok fazla kullanım sonrasında soyulduysa Apple hatri sayilir büyüklükte tek mesele ile karşı karşıya kalabilir.

iPhone 12 boya soyulma ve kırılma iddiası

Görselin Çin’den gelmesi ve memleket genelindeki teknoloji siteleri tarafından ağırbaşlı tek şekilde eleştirilmesi Bir takım şüphelere neden olurken, Max Weinbach adli teknoloji editörü başka tek mesele ile karşı karşıya kaldığını dile getirdi.

iPhone 12 Pro’nun art kamerasının herhangi tek darbeye maruz kalmadan spontane kırıldığını belirtiyor. Her iki görsel sonrasında Apple’dan tek İzah gelmesi beklenirken, ilerleyen günlerde eş örneklerin alana çıkıp çıkmayacağı mevzunun boyutunu alana serecek.

iPhone 12iphone 12 boya soyulması