Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Klipsch ile McLaren kablosuz kulaklıklara taşınıyor!

Dünyaca meşhur Amerika merkezli hoparlör markası Klipsch, McLaren imzalı tertemiz kablosuz kulaklık modelini duyurdu. McLaren kablosuz kulaklıklar, sınıfının en iyi performansını sunmayı hedefliyor. Premium görünümünün altında yatan sportif tasarımına bakıldığında kulaklık gerekten de iyi duruyor.

Klipsch toplamda üç tertemiz kulaklık tanıttı, McLaren Edition dışında Klipsch T5 II True Wireless Sport ve Klipsch T5 II True Wireless kulakılıkları da alana çıktı.

Klipsch McLaren kablosuz kulaklık özellikleri

Klipsch, İngiliz Formula tek yarış ekibi McLaren ile ortaklığını, mühendislik kalitesinde malzemelerle hususi olarak ayarlanmış ve yapılmış tertemiz çift hakikat kablosuz kulaklık tanıtımıyla vites artırmak amaciyla kullanıyor. Kulaklığın tasarımında turuncu ve kara renkler seçenek edilmiş. Minik tek sandık görünümündeki şarj kutusu ile gelen kulaklık, TWS özelliği de taşıyor.

Pek çok marka birliktelik oluşturuyor ve hususi sürüm ürünlerini alana çıkartıyor. McLaren ve Klipsch de tek araya gelerek Klipsch T5 II Sport McLaren Edition modelini oluşturdu. Spor çizgileriyle dikkat çeken kulaklık, McLaren damgasını taşıyan karbon fiber aksanlarla tamamlanıyor.

Klipsch McLaren kablosuz kulaklık

Bunların yanında kulaklık hususi baskı tek kitap ve Özgün kart ile birlikte geliyor. F1 hayranları amaciyla alana çıkartılan bu tertemiz kulaklıklık, Klipsch‘in T5 hakikat kablosuz kulaklığının 2. nesli ve yüzde 25 oranınıda dahada minik boyuta sahip.

Takan kişinin kulağının şeklini alacak şekilde tasarlanan kulaklık, IP67 sınıfı sertifikaya sahip. Başka bir deyişle toz ve su geçirmeyen bu kulaklık tek şarj ile 8 saat etkin kullanım sağlıyorken, aynı zamanda 32 saate civarindan da şarj kutusuyla birlikte uzunca tek kullanım sunuyor.

Klipsch McLaren kablosuz kulaklık-02

Özel McLaren kablosuz kulaklığın şarj kutusu USB-C kablosu ile şarj oluyor. Kulak içi formda tasarlandığı amaciyla çeşitli boyutlarda markanın hususi patentli oval yapıdaki kulaklık uçlarına ekstradan tek de köpük yapıda kulaklık ucu geliyor.

Kablosuz özelliğinin geliştirildiği bu kulaklık, kesintisiz tek deney sunmayı vadediyor. Kulaklık, 249 dolara alıcı bulacak.

kablosuz kulaklıkKlipsch McLaren kablosuz kulaklıkKlipsch T5 II Sport McLaren EditionkulaklıkMcLaren EditionMcLaren kablosuz kulaklık