Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

KFC’nin yeni oyun konsolu KF Console duyuruldu

Konsol denince evvel akıllara gelen iki şirket var. Biri Microsoft, ötekisi de iki vakit evvel PlayStation 5‘i tanıtan Sony. ama dünyanın en hatri sayilir büyüklükte fast food zincirlerinden var olan KFC, bu sektörde de ismini duyurmaya hazırlanıyor. KFC’nin duyurduğu tertemiz oyun konsolu KF Console, hakikat mi yoksa latife mı?

KFC’nin tertemiz oyun konsolu KF Console duyuruldu

Fast food zinciri KFC, Twitter üzerinden KFC Gaming hesabından tek video paylaştı. “Oyunculuğun geleceği burada” mesajıyla paylaşılan video, KFConsole isimi verilen tertemiz oyun konsolunun tasarım ve özelliklerini içeriyor.

kfc tertemiz oyun konsolu kf console

Kentucky Fried Chicken (KFC), tertemiz oyun konsolu amaciyla çıkış tarihini 12 Kasım 2020 olarak açıkladı. ama hali hazırda bu tweet’in parodi mi yoksa hakikat mi olduğu Daha anlaşılamadı. Öte istikametten nitelikleri de açıklanan konsolda tek adet Blu-ray disk sürücüsü yer alacak. Ayrı olarak gerçek 4K çözünürlük ve 120 FPS desteği de bulunacak.

Dünyanın en hatri sayilir büyüklükte fast food zincirlerinden KFC, sizce Sahiden bunun benzeri tek konsol imalatı gerçekleştirmiş midir? eğer ürettiyse PlayStation 5 ve Xbox Series X ile baş edebilir mi? Yoksa bu tanıtım Yalnızca tek eğlence / parodi amaçlı mıdır? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Kentucky Fried Chickenkf consoleKFCkfc oyun konsolumicrosoftoyun konsolusony