Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Katlanabilir Galaxy Z Fold 2 çıkış tarihi belli oldu

Samsung 5 Ağustos 2020 tarihinde düzen ettiği Galaxy Unpacked etkinliği sonrasında şimdi de 2. Unpacked etkinliğini resmi olarak duyurdu. mevzubahis bu tertemiz Galaxy Unpacked etkinliği, aynı zamanda Samsung Galaxy Z Fold iki çıkış tarihi mananına da geliyor. Böylelikle Samsung, tertemiz katlanabilir akıllı telefon modelini de 2020 seneninde piyasaya sürmüş olacak. değişik ürünler duyurulması da gündemde.

Samsung Galaxy Z Fold iki çıkış tarihi resmi olarak açıklandı

Kısa tek vakit evvel Samsung, tek Eylül 2020 tarihinde 2. tek Unpacked etkinliği düzenleyeceğini resmi olarak duyurdu. Galaxy Unpacked Part iki olarak isimlendirilen bu tertemiz organizasyon ile birlikte Samsung’un, amiral gemisi katlanabilir akıllı telefon modeli var olan Z Fold modelini de yenilemesi bekleniyor.

Galaxy Z Fold iki çıkış tarihi

Apple, iPhone 12 fiyatını düşürmeye çalışıyor!

Apple, iPhone 12 fiyatını düşürmeye çalışıyor!

Apple, dahada düşük iPhone 12 ücreti amaciyla dikkat çeken tek çalışma gerçekleştiriyor. İşte tertemiz çalışmanın detayları!

Şimdiye civarindan tertemiz Galaxy Z Fold iki özellikleri ve tasarımı ile alakalı Bir hayli değişik argüman gündeme geldi. En çok da tasarım tarafında yapılması beklenen değişikler dikkat çekiyor. Bu değişikler arasında inceltilmiş çerçeveler ve Yalnızca kameranın olduğu çentiksiz ekran dikkat çekiyor.

Galaxy Z Fold iki art kamera bölümünde de üç değişik sensör olacağı ifade ediliyor. art kamera tasarımının da tertemiz Note 20 modeli ile benzerlik göstereceğini dile getirmek mümkün oluyor. Sensörlerden birinin 12 MP çözünürlüğünde olacağına dikkat çekiliyor. Nitekim Samsung, üst düzey Galaxy modellerinde eş tasarım şekline bütün modellerinde geçiş yapmış olacak benzeri görünüyor. Cihazın dış tarafında var olan ekran da aynı şekilde kullanılmaya ayni ritimde devam edecek.

iPhone 12 Pro Max ekran nitelikleri netleşiyor

iPhone 12 Pro Max ekran nitelikleri netleşiyor

iPhone 12 nitelikleri ile alakalı tertemiz veriler alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Şimdi de iPhone 12 Pro Max ekran nitelikleri sızdırıldı!

İç bölümdeki ekranın 6.23 ‘ büyüklüğünde, dış bölümdeki ekranın ise 7.6 ‘ büyüklüğünde olması bekleniyor. Dahili bataryanın ise 4500 mAh kapasitesinde olacağı istikametinde çeşitli veriler var durumda.

Galaxy Z Fold iki çıkış tarihi ile alakalı gelen veriler dışında Daha fiyatlandırlması ve satışa çıkacağı tarih ile alakalı net tek bilgi ise en azından şu vakit amaciyla bulunmuyor.

galaxy fold iki çıkıi tarıhıGalaxy Z Fold iki özelliklerigalaxy z fold2 çıkış tarihigalaxy z fold2 özelliklerisamsung galaxy z foldyeni samsung katlanabilir telefon