Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Kanal D’den istifa eden Buket Aydın’ın yerine Deniz Bayramoğlu getirilecek

Görevinden istifa eden Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın'ın yerine Deniz Bayramoğlu'nun getirileceği öğrenildi. Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner'in eşi olan Deniz Bayramoğlu, böylece eşine de rakip oldu.

Kanal D anne Haber Bülteni sunuculuğundan istifa eden Buket Aydın‘ın adina tertemiz ekran yüzünün Deniz Bayramoğlu olacağı belirtildi.

Kanal D anne haber sunucusu Buket Aydın, “Demirören Medya Grubu içerisinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği benzeri ifa etmek amaciyla yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip, tertemiz tek yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek yerine üstlendiğim görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum” sözleriyle istifasını duyurmuştu.

YERİNE BAYRAMOĞLU ATANDI

Kanaldan alinan bilgilere göre Aydın’ın istifasının derhal peşinden Kanal D anne Haber Bülteni sunuculuğu görevine Deniz Bayramoğlu’nun getirileceği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Demirören Medya Grubu çalışanlarına şöyle tek ileti gönderildi:

“Kanal D anne Haber Bülteni Spikeri ve Kanal D Haber Başkanı Sn. Buket Aydın ile Kurumumuzun yolları bu erken (09.05.2020) itibari ile ayrılmıştır. 11.05.2020 tarihi itibari ile Kanal D anne Haber ekran yüzü olarak Sn. Deniz Bayramoğlu atanmıştır.

Sn. Buket Aydın’a görev yaptığı asama süresince kurumumuza vermiş olduğu çaba ve sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerimizi iletir, Sn. Deniz Bayramoğlu’na tertemiz görevinde başarılar dileriz.”

DENİZ BAYRAMOĞLU KİMDİR?

Deniz Bayramoğlu, 1975 seneninde Malatya’da doğdu. 1993 seneninde İstanbul Üniversitesi’nde Çevre Mühendisliği bölümüne başladı ama medya mensubu olmak amaciyla üç sene nihayetinde eğitimini yarıda bıraktı. 2005 seneninde ise aynı bölümdeki eğitimine ayni ritimde devam etti.

1997’de İngiliz ekonomi gazetesi Financial Times ile müsterek çıkan Liberal Bakış’ta borsa haberleri yaptı. 6 ayin ardindan dönemin mühim gazetelerinden biri var olan tertemiz Yüzyıl’da borsa muhabirliği görevini üstlendi. erken grubunun bu gazeteyi satmasından ardindan aynı işi erken gazetesinde sürdürdü. 1990’lı senelerin sonları ile 2000 senesi başlarında tertemiz Binyıl Gazetesi’nde ekonomi editörü ve finansal haber editörü olarak çalıştı. Ayrı olarak Liberal nazar ve Gündem gazetelerinde de editörlük yaptı.

CNN Türk’e katıldığı evvel dönemde borsa yorumcusu olarak ekrandaydı. dahada ardindan İş Yemeği adli programı hazırlayıp sundu. 2008-2009 senelerinde Pelin Çift ve Alp Özgen’le birlikte “12-14 Güncel” isimli programı sundu. Ayrı olarak bu kanalda Parametre ve Güne selam programlarının da sunuculuğunu yaptı.

2013 seneninde haber spikeri Ece Üner’le dünyaevine girdi. 2018 seneninde Prof. Dr. Uğur batı ile birlikte “Üzgün İnsandan Özgür İnsana” adli kitabı çıkardı. Deniz Bayramoğlu, CNN Türk ekranlarında Gündem Özel programıyla seyirci karşısına çıkıyordu.