Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

John Wick yaratıcısından Matrix 4 açıklaması!

Keanu Reeves’in başrolünde bulunduğu John Wick serisinin yaratıcısı var olan Chad Stahelski, hatri sayilir büyüklükte tek beklentiye neden var olan Matrix dört amaciyla tertemiz tek İzah yaptı. Lana Wachowski ile birlikte çalışan Stahelski, The Matrix dört açıklaması ile izleyicileri heyecanlandırdı.

John Wick yönetmeninden Matrix dört açıklaması!

Hollywood’un en başarılı dublör koordinatörlerinden var olan aynı zamanda da John Wick serisinin yaratıcısı denilen Chad Stahelski, 1999 seneninde gösterime giren evvel Matrix filminin de dublör koordinatörlüğünü yapmıştı.

21 sene ardindan Lana Wachowski ile Matrix dört çalışmalarını sürdüren Stahelski, bilim kurgu evrenine art dönmüş oldu. ABD’nin sinema ve medya dergilerinden The Hollywood Reporter‘a konuşan Chad Stahelski, fantastik tek zihne sahip olduğunu belirttiği Wachowski’nin, yaratıcılık ile alakalı sektör içinde çalıştığı en eşsiz insanlardan biri olduğunu söyledi.

the matrix dört izahı john wick 4

Matrix ve John Wick serilerinde hafızalara kazınan Bir hayli sahnenin altında Stahelski’nin imzası bulunuyor. Matrix dört aksiyon sahnelerini Chad Stahelski’nin tasarlayacak olması da dört gözle bekleyen Matrix hayranlarının beklentilerini muazzam şekilde artırıyor.

The Matrix 4’ün Neo ve Trinity rollerinde ise hiç şüphesiz Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yerini alacak. Aquaman’in yıldızlarından Yahya Abdul-Mateen II, efsane sıra HIMYM ile gönüllerde taht kuran Neil Patrick Harris ve Netflix’in sevilen dizisi Mindhunter’dan tanıdığımız Jonathan Groff, The Matrix 4’ün oyuncu ekibinde bulunan başka isimler olarak yer alıyor.

Matrix 4’de mevzu itibariyle Neo’nun gençliğine odaklanılacağı söyleniyor. Yönetmenliğini Stahelski’nin yapacağı The Matrix 4, 21 Mayıs 2021 tarihinde gösterime girecek. John Wick dört ise koronavirüs hasebiyle 27 Mayıs 2022‘ye ertelenmişti.

Carrie-Anne Mossjohn wick 4Keanu Reevesneothe matrix 4trinity