Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

İşte Xiaomi telefonların yeni arayüzü! (Video)

Xiaomi MIUI 12 güncellemesi ile birlikte neler değişecek suali Xiaomi MIUI 12 global lansmanı ile birlikte belli oldu. Lansman ile birlikte belli var olan Xiaomi MIUI 12 güncellemesi alacak Xiaomi hangileri benzeri Bir hayli mevzu da açıklığa kavuştu. Biz de sizler amaciyla Bir hayli yeniliği ve bilmeniz koşul olan ayrıntısı tek bir video içinde topladık.

Xiaomi MIUI 12 güncellemesi ile neler değişecek?

Xiaomi telefonların tek bölümüne istikbal güncelleme ile birçok yenilik kullanıcılara sunulacak. Peki hangi Xiaomi yeni sezon modelleri en tertemiz arayüz güncellemesini alacak, bahsettiğimiz telefonlar hangi yeniliklere kavuşacak. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Xiaomi telefonlara tertemiz tek arayüz geliyor

Xiaomi, lansmanda bizlere Bir hayli bilgi verdi. “Söyleme, göster” mantığı ile yola çıkan marka, animasyonlar ile alakalı kullanıcıları mutluluk dolu etmek istiyor. Xiaomi telefon kullanıcıları, yenilenmiş arabirim motoru ile birlikte uygulamaların simgelerindeki hareketlilikten tutun da uygulamaların açılış ve kapanışlarına civarindan Bir hayli yenilik ile karşılaşacak. özellikle ayarlar bölümünde bizleri grafiksel olarak Bir hayli yenilik bekliyor. Bu grafiklere baktığınız vakit size verilmek istenen bilgi derhal anlayabileceksiniz. Gelen başka yenilikler de güvenlik tarafında. Bundan ardindan telefonunuzda uygulamaların sınırlarını belirleyip, onların yapabileceği işlemlere karar verebileceksiniz. Telefonunun bataryasını acele tüketenler amaciyla de güç tasarrufu ile alakalı iyi haberler var. Bataryanızın yüzde 5 gücü ile telefonunuzun 5 saat dahada kullanılabilmesini sağlayan yenilik de bu güncelleme ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Videomuzda karşımıza çıkacak bütün yeniliklerden bahsettik ve bu yenilikleri size gösterdik. Peki bu yenilikleri hangi telefonlar evvel olarak alacak?

MIUI 12 güncellemesi alacak evvel cihazlar (2020 Haziran Sonu)

Xiaomi Mi 9
Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 9T Pro
Redmi K20
Redmi K20 Pro

MIUI 12 alacak telefonlarMIUI 12 özellikleriMIUI 12 güncellemesi ile değişeceklerMIUI 12 hangi telefonlara gelecekMIUI 12 incelemeMIUI 12 nasıl kurulurMIUI 12 Redmi Note 8 proMIUI 12 sdnXiaomi MIUI 12Xiaomi MIUI 12 alacak telefonlarXiaomi telefon güncelleme