Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

iPhone’lara yeni eklenen en iyi özellikler! – iOS 14

Sihirli Elma olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, hayatımıza giren iPhone’ların yeni işletim sistemi hakkında bilmeniz gereken farklı iOS 14 ipuçları neler yakından bakıyoruz.

En iyi iOS 14 ipuçları 

Sihirli Elma YouTube kanalında Apple’a özel videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzu izledikten sonra öğrendiğiniz detaylar ile iPhone’u daha etkin kullanmaya başlayabileceksiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Neler söyledik?

Videomuzda ilk olarak ana ekran düzeninin nasıl olması gerektiğine yakından baktık. Ekran düzeni hakkındaki ipuçları ile, çok fazla uygulamayı aynı anda telefonunuza indiriyorsanız ekran düzeniniz toplu bir hale geliyor. Bu uygulamaları bulmak da bu düzen ile daha kolay bir hale geliyor. Diğer ipuçları da artık WhatsApp’daki görüntülü görüşmeye veda edeceğimiz bir özellik. Görüntülü konuşurken telefonda başka bir iş yapamazkeni artık FaceTime ile bu büyük dert bitiyor. FaceTime, siz uygulamayı arka plana atsanız bir görüntünüzü karşı tarafa iletmeye devam ediyor. Arkaya dokunma özelliği ile telefonunuzun arkasına dokunarak da birçok işlemi hızlıca halledebilirken bu işlemleri seçme özelliği de sizlere bırakılmış.

Kanalımzıdaki videomuzu izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın. Şimdiden iyi seyirler!

ios 14iOS 14 ana ekran düzenlemeiOS 14 arkaya dokunmaios 14 özellikleriiOS 14 bilinmeyenleriOS 14 gizli bilgileriOS 14 sihirli elmaiOS 14 uygulama resmi değiştirmeiOS 14 YouTube arka planiOS 14 şarja takınca

Kaynak :shiftdelete