Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

iPhone’da ters selfi nasıl düzeltilir?

Sihirli Elma YouTube kanalında Apple’a hususi içerikler üretmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda iPhone’da zit selfi nasıl düzeltilir Sualini cevaplıyoruz. iOS 13 ile birlikte gelişen iPhone’da resim düzen etme işlemleri ile bu meselesi kolayca çözebilmek mümkün.

iPhone’da zit selfi nasıl düzeltilir Sualini cevapladık!

iPhone’da, Android telefonlarda olduğu benzeri bu meselesi çözebilecek rastgele tek ayar bulunmuyor ama resimi düzen etme esnasında bu probleme çözüm bulabilmek mümkün. Dilerseniz sözü dahada fazla uzatmayalım ve sizleri heyecan edilen suallere cevap veren videomuz ile baş başa bırakalım.

iPhone’da zit selfi nasıl düzeltilir?

iPhone’da ön kamera ile resim çektiğiniz vakit her şey meselesiz benzeri gözükse dahi Fotoğraflar bölümüne gittiğinizde fotoğrafınızın çekildiği andaki benzeri değil, zit olarak çevrilmiş olduğunu ayrım edebilirsiniz. Bu sorun, Androidtelefonlarda Ayna özelliği olarak karşımıza çıkan tek özellikle çözülebiliyor. ama iPhone’larda resim çekimi esnasında bu meselesi çözebilecek tek ayar veya çözüm bulunmuyor. Bunun adina kullanıcıların yapması koşul olan ayarın, her fotoğrafta ayrı ayrı gerçekleştirilmesi isteniyor. iPhone’da ön kamera ile tek fotoğraf çektiğinizde, fotoğrafıniçerisine gidip sağ üst kısımda bulunan düzen et bölümüne gitmeniz gerekiyor. Buradan da zit olarak görünen fotoğrafınızı tek bir tuş ile düzenleyebilirsiniz.

Videoyu izledikten ardindan Sihirli Elma YouTube kanalına abone olmayı unutmayın. eğer tek Apple ürünü kullanıcısısıysanız bu kanalda sizlerin işlerine yarayacak Bir hayli bilgi paylaşıyoruz. İyi seyirler!

iPhone hacksiPhone hileleriiPhone’da ön kamera ayarlarıiPhone’da ön kamera ip uçlarıiPhone’da resim çevirmeiPhone’da kamera ayarlarıiPhone’da kamera zit çekiyoriPhone’da selfi çevirmeiPhone’da selfie ekran görüntüsüiPhone’da zit selfi çevirmeiPhone’da zit selfi çevirme sihirli elma