Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

iPhone 12 ön siparişleri başlıyor; Apple Store kapatıldı!

Apple’ın 13 Ekim günü tanıttığı iPhone 12 serisi için ABD’de bugün (16 Ekim) ön siparişler alınmaya başlanıyor. Ön siparişler için hazırlıklarını tamamlamak isteyen Apple kısa süreliğine internet sitesini yani Apple Store’u erişime kapattı.

iPhone 12 ön siparişleri için Apple Store kapatıldı

Türkiye saati ile 11:00 itibariyle Apple Store’u ziyaret edenleri ‘Erkencisin‘ başlıklı bir uyarı karşılıyor ve ön siparişlerin henüz başlamadığını, biraz daha uyuyabileceklerini belirten bir mesaja yer veriliyor. Yaklaşık 1 saat sonra sitenin açılması ve ön siparişlerin başlaması bekleniyor.

Tabi yukarıdaki mesajı ülkeyi ABD olarak değiştirdiğinizde görüyorsunuz. Şu anda Apple Store Türkiye’yi ziyaret edenler ‘Hemen Döneceğiz’ uyarısı ile karşılaşıyor. Bu durum iPhone 12 Türkiye fiyatları açıklanır mı? sorusunu akıllara getirdi.

5.4 inçten 6.7 inç seviyesine kadar farklı seçenekler ile karşımıza çıkan iPhone 12 serisi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

iPhone 12 Mini tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

iPhone 12 Mini tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Apple, merakla beklenen iPhone 12 ailesini tanıttı. İşte ailenin en küçüğü iPhone 12 Mini özellikleri ve fiyatı hakkında tüm ayrıntılar!

iPhone 12 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

iPhone 12 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Apple merakla beklenilen iPhone 12 serisini tanıttı. iPhone 12 özellikleri ile neler sunuyor? iPhone 12 fiyatı ne kadar? İşte tüm detaylar!

iPhone 12 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

iPhone 12 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Apple, iPhone 12 serisini tanıttı. İşte serinin dikkat çekici modeli: iPhone 12 Pro özellikleri ve iPhone 12 Pro fiyatı hakkında her şey!

iPhone 12 Pro Max tanıtıldı; en gelişmiş iPhone!

iPhone 12 Pro Max tanıtıldı; en gelişmiş iPhone!

Apple, yeni iPhone 12 serisini bugün yaptığı etkinlik ile tanıttı. Peki amiral gemisi olan iPhone 12 Pro Max özellikleri ve fiyatı nasıl?

Appleapple storeiPhone 12iphone 12 ön sipariş

Kaynak :shiftdelete