Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Instagram Türkiye’de yeni bir rekor kırıldı!

Günümüzün en popüler sosyal medya platformu Instagram canlı yayınlar için sıkça kullanılmaya başlandı. Virüs nedeniyle insanların evden çıkamamasının büyük etkisi olurken, Instagram Türkiye canlı yayın rekoru Acun Ilıcalı’ya geçti.

Instagram Türkiye’de canlı yayın rekoru kırıldı

Yıllardır Türkiye’nin en çok sevilen programları arasında yer alan Survivor bugün bir ilke imza attı. Teknolojinin nimetlerinden yararlanıldığı bir ödül oyununda kazanan takım ile Instagram üzerinden canlı yayın açan Acun Ilıcalı rekor katılım ile canlı yayını sonlandırdı.

Instagram Türkiye canlı yayın rekoru kırıldı - ShiftDelete.Net

Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazanmasıyla birlikte Instagram üzerinden canlı yayın açan Ilıcalı, kısa süre içinde 1 milyon kullanıcıyı gördü. Türkiye’deki Instagram canlı yayınlarında ilk kez böyle bir rakama ulaşıldığı ise gözlerden kaçmadı.

Söz konusu canlı yayında izleyicilerden gelen soruları yanıtlayarak etkileşim kurulması hedefleniyordu. Gerçekten de beklendiği gibi yoğun etkileşim alan canlı yayın, 1 milyon kişiye ulaşmasıyla da ön plana çıkmış oldu.

Instagram Türkiye canlı yayın rekoru hakkında ne düşünüyorsunuz? Açtığınız canlı yayınlarda en fazla kaç kişiyi gördünüz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

canlı yayın rekoruInstagram TürkiyeSurvivorSurvivor Instagram canlı yayını rekor kırdı

Kaynak :shiftdelete