Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Instagram benzeri Spotify özelliği keşfedildi!

Spotify Bir hayli tertemiz kalite deney ediyor ve test ediyor. Uygulamalardaki bu test edilen nitelikleri keşfetmesiyle tanınan Jane Manchun Wong, Instagram benzeyen Spotify özelliği denebilecek tek kalite keşfetti. Android telefonlar amaciyla test edildiğini Twitter hesabından açıklama eden Wong, tek görselle de özelliği göstermiş oldu.

Instagram benzeyen Spotify özelliği kazanıyor: Spotify önerilen takip çubuğu!

Spotify dünyanın en popüler müzik ve podcast dinleme platformları arasında gösteriliyor. Hem de öyle ki geçenlerde Corona virüsünün Spotify’a tesiri yayımlanmıştı. bunun için göre Spotify salgın döneminde kendisinin rekorunu kırdı. Spotify Premium kullanıcı sayısında mühim tek artış olmuştu. Kullanıcı sayısını her geçen vakit artıran platform rakipleri karşısında eline tertemiz kozlar almak amaciyla değişik özellikler üzerinde çalışıyor.

Spotify önerilen takip çubuğu ile birlikte dinlediğiniz sanatçılara eş sanatçılar size önerilecek benzeri duruyor. Bu sayede hemide sevdiğiniz sanatçılara eş şarkıcıları keşfedebilecek ayni vakitte da Bir hayli tertemiz müzik türünü de dinleyebileceksiniz.

Elbette mevzubahis kalite şu vakit amaciyla test aşamasında olabilmektedir veyahut tek avuç kişiye sunulmuş olabilir. bu yüzden kati tek şey söylenmiyor ama eğer bu kalite kullanıcılara sunulursa, tertemiz sanatçıların veyahut değişik müzik gruplarının kullanıcılara ulaşması dahada basit vaziyete istikbal benzeri duruyor.

Instagram benzeyen Spotify özelliğispotifyspotify önerilen sanatçılarSpotify önerilen takip çubuğuspotify önerilen şarkıcılarspotify önerilerspotify tertemiz özellikspotify tertemiz kalite kazanıyorspotify tertemiz özellikler