Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

İkinci el araba fiyatları – Bu teknolojilere dikkat

İkinci el araba fiyatları düşecek mi sorusu son zamanlarda sıkça sorulurken, yeni bir araba almak yerine ikinci el uygun fiyatlı bir araba satın almak daha mantıklı şeklinde düşünen insanların sayısı arttı. Biz de bu videomuzda takipçilerimizin ikinci el araba satın satın alırken dikkat edilmesi gereken teknolojiler neler anlattık. Ayrıca ikinci el araba fiyatları hakkında bakanlık kararına da bu videomuzda değindik.

İkinci el araba satın satın alırken dikkat edilmesi gereken teknolojiler neler?

Bu videomuzda ikinci el araba fiyatları düşecek mi sorusunu olumlu bir şekilde cevaplamak isterdik ancak anlattığımız şeyler biraz daha farklı. ikinci el araba satın alan takipçilerimize, satın aldıkları araçlarda bulunması gereken teknolojiler hakkında fikir verebilecek bir video hazırladık. Ayrıca bakanlığın ikinci araçlar hakkındaki açıklamasına bu videoda değindik. Bu videomuzu izledikten sonra, bahsettiğimiz teknolojiler hakkında araştırma yapabilir ve dikkat edebilirsiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

İkinci el araba fiyatları düşer mi bilmiyoruz ama bu teknolojiler önemli

İkinci el araba satın alırken dikkat etmeniz gereken teknolojiler sıralamasında ilk bahsettiğimiz detay anahtarsız giriş ve çalıştırma oldu. Arabanızın anahtarı veya kartı üstünüzde olduğunuzda, kapılar siz arabaya yaklaştığınızda otomatik olarak açılıyor. Kapıların otomatik olarak açılması ile arabaya biniyor ve direkt olarak tek bir tuş ile motoru çalıştırabiliyorsunuz. Araç içerisindeki en önemli detaylar arasında CarPlay gibi destekler yer alıyor. Eğer aracınız telefonunuzun desteğine sahipse, araç içerisinde telefonu kullanabilmek tek bir ekran üzerinden mümkün oluyor. Araç içerisinde telefonunuzu kablosuz bir şekilde aracın multimedya sistemine bağlamak da kullanıcının yolculuk sırasında müzik dinlemesine olan sağlıyor. Bunlar basit teknolojiler gibi gözükse de her aracın bu teknolojilere sahip olmadığını ve dikkat etmeniz gerektiğini söyleyelim.

Video içerisinde çok fazla teknolojiden bahsettik ve bahsettiğimiz son teknolojiler de güvenlik adına oldu. Güvenliğimiz için geliştirilen teknolojiler yolcunun fark edemediği tehlikelerde yolcuyu uyarabiliyor yahut araca direkt olarak müdahale edebiliyor. Bazı teknolojiler ise aracın kontorlünün şöförden çıkmamasını, çıkarsa da aracın en stabil hale gberi getirilmesini sağlıyor.

Bu videomuzda bahsettiğimiz detaylar hem sizlerin güvenliği hem de konforu için oldukça önemli teknolojilerdi. Bahsettiğimiz tüm teknolojileri YouTube kanalımızdaki videodan izleyebilir, izledikten sonra yorum yapabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler

2. el araba2. el araba alınırken2. el araba alınırken dikkat edilmesi gerekenler2. el araba alırken dikkat edilmesi gereken teknolojiler2. el araba alırken nelere2. el araba alırken nelere dikkat edeceğiz2. el araba araba fiyatları2. el araba araba fiyatları düşecek mi2. el araba fiyatları2. el araba piyasasıarabaaraba satın almaarabalardaki teknolojilercarplay

Kaynak :shiftdelete