Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Huawei Mate 40 serisinin hızlı şarjı için ilk bilgi geldi

Huawei Mate 40 modelleri amaciyla üretilen hızlı şarj aleti heyecanla beklenen donanımlar arasında yer alıyor. Şu sıralar EMUI 11 ve HarmonyOS ile meşgul var olan Çinli firma, Huawei Developer Conference 2020 etkinliğinde tertemiz Mate serisinden bahsetmedi.

“Digital Chat Station” adli tek azadan gelen tek bilgi, Çin’in yasamsal medya platformu olarak adlandırılan Weibo’da ortalığı karıştırdı. Bu bilgi hemide Mate 40 hemide Mate 40 Pro ayni vakitte da Mate 40 Pro Plus amaciyla geçerli.

Huawei Mate 40 serisinin hızlı şarj aleti kaç Watt?

Kutusundan EMUI 11  ile çıkacağı söylenen Mate 40 cihazlarının art tarafı Mate 30 modellerini aratmayacak. çünkü tertemiz seride de halkayı andıran tek kamera tasarımı kullanılacak.

GPU Turbo, dosya paylaşımı, yazılımsal güvenlik ve uçuş modu benzeri esas özelliklerin dahada iyi olmasını sağlayan tertemiz işletim sistemine Kirin 9000 işlemcisi eşlik edecek. Bu işlemcinin nihayet durağı Mate 40 ailesi olacak.

Huawei Mate 40 hızlı şarj aleti

Yukarıdaki görselden anlaşıldığı üzere Mate 40 yeni sezon modelleri amaciyla üretilen şarj aletinin güç kapasitesi en çok 66W olacak. Bu cihazın Watt kapasitesi dahada da düşük olabilmektedir ama şimdilik bunun benzeri tek bilgi var değil.

Mate 40, Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro Plus üçlüsünün tek sonraki ekim ayında tanıtılacağı argüman edildi. Huawei bu konuyla alakali Suskun kalmaya ayni ritimde devam ediyor. nihayet olarak bu şarjın kablolu tek hızlı şarj olduğu söylendi.

Huawei Mate 40 serisinin ülkemizde boy gösterip göstermeyeceği Daha belli değil. Sizce Mate 40 serisi her biçimde engele karşın başarılı olabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Huawei Mate 40huawei mate 40 özellikleriHuawei Mate 40 hızlı şarjHuawei Mate 40 hızlı şarj teknolojisihuawei mate 40 proHuawei Mate 40 Pro PlusHuawei Mate 40 serisiHuawei Mate 40 şarjHuawei Mate 40 şarj aleti