Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Haftanın en iyi mobil duvar kağıtları – 14 Haziran

Görselin ve tasarımın oldukça önemli hale geldiği günümüzde, kullandığımız mobil cihazlardaki duvar kağıtlarının da önemi artıyor. Haftanın en iyi mobil duvar kağıtları – 14 Haziran listemizde, sizler için en iyi mobil duvar kağıtlarını bir araya getirdik. İster galeriden direkt olarak ister de mobil uygulamamız üzerinden tüm görsellere erişim sağlayabilirsiniz.

Haftanın en iyi mobil duvar kağıtları!

Günümüzde aynı anda birçok farklı mobil cihazı kullanıyoruz. Bu cihazların işlevsellikleri ile birlikte hem iç hem de dış tasarımları ön plana çıkmaya başladı. Farklı renkte ve şıklıkta koruduğumuz mobil cihazlarımızın içinin de dışı gibi olmasını istiyorsanız bu liste tam size göre. Mobil cihazlarınızın arka planını daha şık bir hale getirmeniz için haftanın en iyi duvar kağıtlarını sizler için derledik.

Sizler için en yeni ve en şık yüksek çözünürlüklü birbirinden kaliteli mobil duvar kağıtları galerimizi inceleyebilir ve beğendiklerinizi telefonunuza bu sayfa üzerinden veya ShiftDelete.Net‘in SDN –Teknoloji Haberleri isimli mobil uygulaması ile hem Android hem de iOS cihazlarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Haftanın en iyi mobil duvar kağıtları! - ShiftDelete.Net(1)

Her hafta sizlerle haftanın en iyi ve en yeni mobil duvar kağıtlarını paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de cihazınızın ekranını istediğiniz gibi kişiselleştirerek daha şık bir mobil görünüme sahip olabilirsiniz.

iOS tarafında galerideki görselleri, SDN mobil uygulamasını cihazınıza indirerek haberin içerisindeki galeriden, sağ üstte bulunan ok işareti ile duvar kağıtlarını yüksek çözünürlükte cihazınıza kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca web sitesi üzerinden de mobil duvar kağıtları galerisinin sol tarafında bulunan indirme butonuyla, masaüstü cihazlarınıza da duvar kağıtlarını kaydedebilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda bildirilen galerideki sorunlar için gerekli kontroller sağlandı, sitenin iOS uygulamasında ve Masaüstü sürümünde sorun olmasa da Android uygulamamızdaki galeri sorunları devam ediyor olabilir. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız ekran fotoğrafı çekerek de fotoğrafları galerinize kaydedebilirsiniz.

1080p1080p mobil duvar kağıtları1080×19201440p1440×25601440×2560 duvar kağıdı1920×10802k2k duvar kağıtları2k wallpaper45 duvar kağıdı4k4K duvar kağıtları4k wallpaperakıllı telefonamoled wallpapersAndroidAppledownloadduvar kağıdıduvar kağıtlarıen iyi mobil duvar kağıtlarıgalerihaberlerhd duvar kağıtlarıhd mobil duvar kağıtlarıhd telefon duvar kağıtlarıhi resiPhonekoyu renkli duvar kağıtlarıkoyu renkli wallpapersmobilmobil duvar kağıtlarıoled wallpaperssiyah duvar kağıtlarısiyah wallpapersteknoloji haberleritelefon duvar kağıtlarıultra hdwallpaperwallpapersYüksek çözünürlüklü duvar kağıtları

Kaynak :shiftdelete