Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Google’dan Pinterest benzeri yeni platform: Keen

Pinterest Bir hayli kişi amaciyla yaratıcı fikirlerin yer aldığı, muavin ve tek noktada öğretici tek platform olarak konumlandırılıyor. Kullancı sayısını tertemiz eklediği özellikler ile artıran Pinterest’e arama motoru devi Google’dan rakip geliyor: Keen. Google Keen arayüz açısından Pinterest’in derhal hemen kopyası benzeri duruyor.

Google Keen arayüz açısından Pinterest’e çok benziyor

Yeni yasamsal medya platformunun kullanıma sunulmasının ardından, görsel ağırlıklı tek ağ olduğunu anlıyoruz. dahada çok tertemiz var olan ”Stay Keen” isimiyle karşımıza çıkan platform, geliştirilmiş tek blog sayfası benzeri görünüyor. Yaratıcılık, düşünce ve resimcilik benzeri alanlara seslendiği görülen Keen amaciyla Instagram’ın arayüzünden de etkilenmiş olduğunu görüyoruz.

Google Keen-01

Minimal tasarım ve dahada az renk ile yola çıktığı görülen tertemiz yasamsal ağda şu vakit amaciyla evvel paylaşımların zanaat ve resimcilik temasına sahip olduğunu görüyoruz. Şu vakit amaciyla tarayıcı ve Android telefonlar ile bu platforma aza olmak ve giriş uygulamak mümkün. Keen’in dili şimdilik İngilizce ama vakit içinde popülerleştiği ülkelere göre tertemiz dillerin eklenmesi bekleniyor.

Google imzası taşıyan tertemiz yasamsal ağı incelemek isterseniz şu bağlantıya tıklayabilirsiniz, eğer Android telefonunuza indirmek isterseniz de bu bağlantı size muavin olacaktır.

Google Keen ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Sizce yıllardır milyonlara seslenen Pinterest’in yerini alabilir mi? Üye olmayı düşünüyor musunuz, yorumlarda bizlerle fikirlerinizi paylaşın.

Android keengooglegoogle keenkeenkeen platformpinterestpinterest benzeyen platform