Son Teknoloji Gündemi

Teknolojinin Güncel Gelişmeleri

Galaxy Z Fold2 Thom Browne edition rekor kırdı!

Galaxy Z Fold2 modeli fiyatlandırma politikası sebebiyle birçok kişi tarafından eleştirilmişti. Galaxy Z Fold2 Thom Browne edition yaklaşık 2 katı fiyat ile piyasaya sürülmesine rağmen Güney Kore’de ön sipariş sayısı ile şaşırttı.

Galaxy Z Fold2 Thom Browne edition ön sipariş sayısı ile şaşırttı

Katlanabilir telefon modellerinin popülerliği gün geçtikçe artıyor. Katlanabilir telefon ailesine yeni bir model ekleyen Samsung, 1.999 dolar fiyat etiketi sebebiyle eleştiri yağmuruna tutuldu.

Galaxy Z Fold2 Thom Browne edition Güney Kore'de ön sipariş rekoru kırdı

Galaxy Buds Live, Galaxy Watch3 ve Thom Browne imzasına sahip kılıflar ile birlikte satılacak olan model, büyük ilgi ile karşılandı. 3.300 dolar fiyat etiketine sahip olmasına rağmen Güney Kore’de şirketin yaklaşık 230.000 ön sipariş almış olması dikkat çekti.

Yüksek fiyata rağmen 230.000 ön sipariş sayısı ile rekor kıran şirket tüm kullanıcılarını sevindiremeyecek.

Sadece 5.000 adet üretmeyi planlayan Samsung, Güney Kore için 1.000 adet ayıracağını açıklamıştı. 25 Eylül’de satışa çıkacak olan modeli sınırlı sayıda kişinin alacak olması bazı kullanıcıların tepkisine neden oldu.

Bu yıl toplam 500.000 adet Galaxy Fold2 satmayı planlayan Samsung’un bu sayıyı 800.000’e çıkaracağı söylentiler arasında yer alıyor.

Galaxy Z Fold2Galaxy Z Fold2 Thom BrowneGalaxy Z Fold2 Thom Browne editionGalaxy Z Fold2 Thom Browne edition ön sipariş

Kaynak :shiftdelete